Gymnastika v BA

sasula8892
15. aug 2018

Ahojte. Chcela by som dcerku 4r. zapisat na gymnastiku (ona si vybrala smer) 🙂. Mate nejake typy v BA najlepsie v Petrzalke (nie je podmienka) kde sa naozaj detom aj venuju a nieco ich aj naucia? Pocula som o The Little Gym ale vraj je to moc drahe... Dakujem za kazde typy 🙂

eeffka
15. aug 2018

@sasula8892 nie som z Ba ale mam 6r dceru krora chcela byt v 4,5 gymnastka... tak som ju nahlasila na gymnasticky kurz. trval 2mesiace , bol 2x tyzdenne hodinu hravou formou, nadsenie jej vydrzalo presne 3tyzdne a zvysnych 5 som ju tam musela prehovarat. potom 2m nechodila, potom ze ona zasa chce a chce a chce, OK zasa som zaplatila a vydrzalo jej to 2t . Cize s nejakymi vaznymi klubmi by som pockala a vyskusala mozno nieco lokalne. Dieta velakrat ked zisti ze niekam "musi" pravidelne chodit a robit "co mu prikazu" ho nadsenie prejde.

Co sa tyka realneho sportoveho gymnastickeho klubu, mam znamych ( moja rovesnicka a jeden otecko), ona chodila na gymnastiku pred 30r, ale co mi popisovala praktiky premotivovanych treneriek v "serioznych sutaznych kluboch" a on co mu chodila dcera velmi nadana, sa za 30r toho vela nezmenilo. Dceru po roku odtial vybral s konstatovanim ze si neda psychicky znicit dieta

sasula8892
autor
15. aug 2018

@eeffka dakujem za info 🙂 pravdaze som nemyslela ze ju hned supnem niekde kde ju budu terorizovat atd. Myslela som presne tak ako pisete, hravoj formou. Je mi jasne ze sa taketo male deti este hladaju co by ich bavilo... len doma mi tu skace, kotrmelce robi, od tatina chce aby jej nohy drzal atd tak som sa jej teda pytala ci by chcela chodit na gymnastiku a potesila sa... len teda nemam vedomost o ziadnej gymnastike tuto okrem tohto little gymu, ktory je vraj dost predrazeny...

eeffka
15. aug 2018

@sasula8892 nasla som diskusiu na konovi ze 14e za 1 hodinu , sa s konom zrazili?

eeffka
15. aug 2018

@sasula8892 pozerala som ze si z petrzalky toto sa mi pozdava , cena za cely rok je v pohode a za 30e a 4 hodiny zistite ci naozaj to ma vyznam a videla som ze tam cvicia na viacerych skolach

https://benitim.sk/kurzy/sportmaniak-gumkaci/

Miesta s frekvenciou tréningov 2x týždenne:
270 € za celý školský rok 2017/2018
Suma Splatnosť
1. platba 30 € najneskôr na 4. tréningu

belllinka
15. aug 2018

Benitim neodporucam, je o nicom. V petrzke je slavia uk na wolkrovej. Tam su normal treneri. Ale este si nenapisala, ci myslis modernu gymnastiku alebo sportovu?? Na wolkrovej je sportova. Hlasi sa tam vela deti, tak skus si zistit ci este nie je neskoro na zapis.

teresza
24. okt 2018

@belllinka preco neodporucas Benitim?? My ich zvazujeme na plavanie.

missulka8
25. okt 2018

My chodíme na gymnastiku do Pengymu a sme spokojní 😊

hahabianka
22. jún 2019

Mohla by som sa napísať na gymnastiku keď mám 14 rokov? Či jw to už neskoro??

stvura
22. okt 2019

@hahabianka v nasom klube (NZ) chodia na gymnastiku dievcata do 17r (aspon minuly rok takto "stare" dievca chodilo...zalezi vsak na klube ako ma zaradene deti v skupinach aby si velmi nezaostavala za dievcatami v skupine do ktorej ta daju (u nas su tieto kocky 12-17 na takej urovni ze by mohli kludne pretekat v C skupine), pripadne je moznost si par hodin i zaplatit ak potrebujes gymnastiku na nejaky ucel (priprava na SS, VS, skusky, testy, k voltizi..). Ak ta zaujimaju len premety, salta tak v tomto veku odporucam parkur (tam je vekova skupina - aspon u nas 10-21r)