Hračky pre 1,5 ročné dievčatko

fiera33
21. nov 2018

Len tak pre zaujimavost, s akymi hrackami sa najviac zabavia vase 1,5-2 rocne dievcatka?

baccio
21. nov 2018

@fiera33 Tak tá naša najradšej ťahá po dome malú stoličku kade-tade si ju prinesie a buď si sadne alebo sa snaží niekam vyliezť.Potom má bábiku ktorú nosí a dáva každému bozkávať alebo berie všetko čo nemá...cédečka, knihy, plienky,ponožky,topánky atď🙂

vektricka16
21. nov 2018

@fiera33 nasa ma 20mesiacov a ma taku karicku posadi tam hava a kocikuje ho🙂 babatka ma rada nosi ich,ked papa nieco alebo pije im dava papat a pit a zacala teraz kocky nosit a veze skladat a vezu sa pokusa skladat sama a niekedy kresli chvilku na papier 🙂

lea202
22. nov 2018

pri takomto veku je tazko povedat, ake hracky je najlepsie kupit. osobne som za rozne zvieratka, hracky, ktore vidavaju zvuky alebo sa skladaju

lujza123
25. nov 2018

Ked si spomeniem na deru v tom veku tak ju najviac zaujmali Hrnce, plechy, varesky ... proste otvaranie a prieskum kuchynskych skriniek. Dalej stipce, voda v kybloch, štrk ci drobne kamienky, piesok. Ovladace a vseobecne vsetky gombiky na elektronike. A samozrejme vsetky nove veci co este nevidela

Hracky nic moc, sem tam ju zabavilo stavanie kociek, navliekanie kruhov na tyc, zvukove knizky, zatlkanie klincov (v ikei sa dalo kupit take plastove kladivko, klince aj podlozka) Ale vseobecne nic moc, az ked bola dcera starsia okolo tych 3 rokov.
V tomto veku 1,5 r som zacala kupovat prve lego duplo - to sa hodilo hlavne neskor, v skolkarskom veku sa s nim rada hrala

nusyk
27. nov 2018

@lujza123 😂naša presne tak isto...také montesori že až ...najlepšia hracka je prázdna plastová fľaša do ktorej hádže suché cestoviny 😂 tak sa zabavííí