Kam chodíte plávať s bábätkami v Trenčíne?

dadenka1
13. sep 2012

Maminy z Trenčína, kam chodíte s bábätkami plávať? Na mestskej sa mi tá voda zdá pre bábo studená, Hups baby klub má poradovník, ktovie kedy sa dostaneme na rad.. Rada by som s malou chodila aj sama plávať, ale akosi nemám prehľad, kde je tá voda teplá a vhodná pre 5-6 mesačné bábo... ďakujem

tinagregori
13. sep 2012

my sme prihlaseny do hups-u a to od novembra, nehovorili mi nic o poradovniku. myslim si, ze je lepsie zacat tam, vyskoleny personal teba aj babatko nauci ako sa zacat pohybovat vo vode. ved aj tak este nejde o ozajstne plavanie🙂

cubana
8. okt 2012

ahoj, viem ze chodili aj tehulky aj s babatkami plavat do Teplic, myslim ze do Flory, je tam teplejsia voda tak ak by si sama chcela skusit tak asi tam. Ten Hups urcite odporucam sa raz za cas ozvat ze kedy budu mat volne, lebo je tam naozaj velky zaujem a ja az ked som sa opat ozvala ma po roku od prihlasenia zavolali na kurz. 🙂

beruska141
8. okt 2012

ahoj, my sme v hupse prihlasení uz 5 mesiacov, ale stale "sme sa nedostali na rad". uz davno chodime plavat do Dubnice nad Vahom, tam je tiez plavanie babatiek, ale v slanej vode. cize ziaden chlor, dezinfekcia vody je na zaklade elektrolyzy. nam sa tam velmi paci, aj lacnejsi su ako Hups. a cakali sme ani nie dva tyzdne na zaradenie do kurzu. kukni ich stranku, najdes tam vsetky info: http://www.salusdca.sk/

avionka
19. okt 2014

Ahojte opacujem ozivit tuto temu:kocky kam okrem hupsu chodite plavat s babetkami v trencine? Cosi je vraj v magnuse ale vygooglit to je celkom problem ked som knecne nasla tu stranku tak je to tam take mrtve/stare -chodite tam niekto?elizabeth vraj uz zrusili a zevraj sa chodi niekde plavat aj na Sihoti-tak ja neviem preco je to take tajne 🙂asi aby sa nerozputal taky zaujem ako o hups a potom clovek zapise dieta este v prvom trimestri aby to do 3rokov stihli:D
My sme chceli ist do Salusu v DCA tam to vyzera pekne aj stranka ale kym sme taky krpaty je to s tou cestou narocnejsie...
Diki

ornela_tn
19. okt 2014

ahoj, my sme s deťmi chodili do HUPSu keď boli malé, asi do jedného roka, potom sme prestali... párkrát som bola aj v Elizabeh a teraz chodievame do soľnej jaskyne a tam býva aj plávanie s deťmi. Je to na Sihoti IV. v Kryowell - podľa mňa veľa mamičiek o tom vie, nie je to vôbec tajné. Dokonca v piatok je deň mamičiek s deťmi, je to lacnejšie a keď ide mamička na masáž sú ochotní postrážiť dieťa. Treba sa len spýtať, aktivít pre deti a ich mamičky je dosť...

janka_mamka
19. okt 2014

Do Dubnice do Salusu nieje to tak daleko a hodinka pre rodinku stoji cca 5 euro. Len tam treba zavolat a objednat sa

ivanapaulis
27. okt 2014

Ahoj, zial my chodievame do Hups a v auguste ked sme tiez hladali plavanie pre babatka tak sme okrem Hups nic nenasli. A ako je tu vyssie spomenute potom Teplice. A preco nechcete chodit do Hups?

ssima28
11. nov 2014

Ahojte a do ten dubnice mozem zacat aj z vacsim babatkom? Mame 7mesiacov...citala som ze by sa malo zacat v 4 mesiaci ze je to najvhodnejsie...

zuzkagerlici
19. jan 2015

Ahojte no ja som tiež hľadala niečo na plávanie s bábom ale tiež som našla len hups, magnus a kryowell na sihoti...do toho magnusu som aj volala aj pisala ale vobec neodpovedali takže neviem, kryowell sa mi zdá taký relaxačný neviem či dostačujúco hygienický pre bábätká, a hups je fest drahý...a ešte som počula o tej dubnici salus to sa mi zdá také najlepšie ale zas tá cesta noooo...tak neviem toľko toho je na výber 🙂

jareska
12. mar 2015

Ahojte maminky z Trenčína a okolia. Ak máte niektoré záujem, bude sa onedlho otvárať kurz plávania pre detičky v Trenčianskych Tepliciach - Plavecké jasličky baby žblnk pod vedením pani Bodockej. Ak by mal niekto záujem môže ju kontaktovať(0903 143 903, 0917 176 627), určite Vám povie viac. Ja k nej momentálne chodím do Bánoviec a som veľmi spokojná. Ak máte niektorá otázky a budem vedieť odpovedať, kľudne sa pýtajte.

petra277
27. aug 2015

Ahojte mamicky, ano v hupse zaraduju mamicky podla prihlasenia, ale treba si obcas zavolat, nestratit kontakt, prist sa tam pozriet a kazda maminka sa dostane plavat. A to, ze je tam plne len hovori o tom,ze dodrziavaju hygienu a mamicky sa tam citia dobre. V tych inych miestach napriklad pridu rano do vody sportovci zo sauny a potom tam plavaju male babatka. Nesleduju kto sa tam sprchuje. Tie bazeny su pre verejnost.To nie je dobre. Hups ponuka adaptacne navstevy, kde uz na trojmesacnom babatku ukazu maminke ako plavat doma. Maminky, ktore pridu na adaptacnu navstevu zaraduju do kurzov prednostne, lebo vedia ze naozaj maju zaujem. Treba sa trosku opytat a budete zaradeni. Hups do vodicky...

monikaparson
28. sep 2015

Tiež chodíme do Hupsu. Mali sme tri mesiace pauzu, keďže náš kurz zrušili a nám vyhovoval práve ten deň, v ktorý sme chodili. Dnes sme boli prvýkrát po cca. 3 mesiacoch. Zatiaľ nič moc, ale hádam sa aklimatizujeme. Myslím si, že teraz by tam mohli mať voľné. Treba len zavolať. My chceme chodiť v iný deň, tak hádam sa aj to podarí. Tie pondelky mi teda nevyhovujú.

majula1311
22. aug 2016

ahojoo funguje v okoli TN/DCA niekde kupanie s dojcatami 🙂)) ?

petra277
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielabydzo
3. jan 2018

@jareska Dobrý deň,chcem sa Vás spýtať či mi neviete napísať o koľkej to je?Chcel by chodiť muž s malou ale nie v pracovnom čase.Ďakujem.

jezibab
15. okt 2018

My chodíme plávať do Uherského Brodu. Desať lekcií vychádza na cca 45-46 eur, takže takmer o polovicu lacnejšie ako v TN. Je to síce ďalej, ale chodím s dvoma deťmi, tak sa to oplatí. A keď chodím s dvoma, na obe mám zľavu 10%. Hlavne v porovnaní s Trenčínom (keď som chodila so staršou dcérou) nie je žiaden problém s náhradami, netreba potvrdenie od lekára a hoci som nedávala vedieť vopred, že neprídeme, nič sa nedialo... celkovo cítim väčšiu pohodu a necítim sa ako žiačik v škole, ale ako mama. Plávame raz za týždeň, čo mi tiež vyhovuje, lebo tých 10 lekcií sa tak natiahne na 2 a pol mesiaca, takže trebárs rok plávania je za slušnú cenu. So synom chodím už od pol roka, teraz má tri roky a s dcérkou som tiež začala teraz od 7 mesiacov. Ja som spokojná.

petra277
10. feb 2019
jareska
10. feb 2019

@gabrielabydzo prepáčte, až teraz zobrazilo, že ste mi písali. Je viacero časov, podľa veku detí, ale všetko je doobeda- do 12tej

emiliamilka
2. sep 2020

Ahojte, oživujem tému.. kam sa dá teraz chodiť plávať s bábätkom (6m+) ...chceli by sme HUPS no neviem ako to je teraz kvôli korone.. alebo funguje niečo iné? Ďakujem za info