Kde kúpim korčule na ľad veľkosť 25?

kveta
11. jan 2014

Kde kupim korcule na lad cislo 25? Napiste mi prosim presny obchod, lebo zaciname byt mierne zufali..

lucinka1104
11. jan 2014

ja mam na predaj chlapčenská 25 až 27 sa daju posunuť

sasrnka
11. jan 2014

@kveta tiez som zhanala minuly rok a nic som nenasla, tak sme kupili nastavovacie, ale vacsie C8-C11. I tak na nich nechcela mala jazdit a skoncila na "kacenkach". Tento rok uz korculujeme na tych vacsich.
Inak mi bolo poradene, ze skusit profi korcule, ale tie su velmi drahe...takze jedine potom bazar, z ebude niekto predavat, koho deti chodia korculovat pravidelne a kupuju im tie drahsie...

katy1979
11. jan 2014

@kveta worker robi take cisla. My mame model Narius. Aj na rakuskom ebay je zopar korcul takejto velkosti.

miriamkac
11. jan 2014

@katy1979
@kveta
treba sa orientovať podľa vnútornej dĺžky, worker v modeli Narius je v č. od (26-29), momentálne majú novinku namiesto Nariusov pod názvom Izaky.

salomuska
12. jan 2014

My sme kupili Roces, je to veľkosť 25-29.

kveta
autor
12. jan 2014

@salomuska Kde ste to kupili?

salomuska
12. jan 2014

@kveta mali ich v sportovom obchode v Auparku, 1.poschodie, kusok od Nay...ale to bolo este minulu sezonu. Potom som videla vlani malinke korcule aj Avione (jeden z tych velkych sportovych obchodov), ale tie neboli nastavitelne...este by si sa mohla zastavit aj v predajni priamo na Zimaku Ondreja Nepela, tam maju siroky vyber korcul...

kveta
autor
12. jan 2014

@salomuska V Avione momentalne nemaju. Dakujem.

salomuska
12. jan 2014

@kveta asi je plná sezóna a vypredali...ale viem si predstaviť, že je to naročné, moja dcéra začala korčuľovať keď mala 3,5 roka a mala malú nohu, všetko jej bolo veľké...

yesic18
17. jan 2017

@lucinka1104

ahoj lucia mohla by si mi poslat fotku tych korcul??hladam 25 pre maleho dakujem

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexmar
4. sep 2018