• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde v Petržalke sa dá chodiť cvičiť s bábätkami?

1. marca 2012 
Ahojte, chcela by som poradit, kde by sa dalo cvicit s babetkami. Nasla som iba Baby fit, ale uz maju plne az do oktobra :slight_smile:
Mozno niake MC?
Dakujem
21. apr 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dnes som si všimla u nás na bráne vyvesený leták na MC Bubatko. Je to asi niečo nové. Sídlia v novostavbe na Budatínskej 20 v Tatrapanonii. Majú tam cvičenia bábätiek podľa veku. Do 1. roka cvičia vo štvrtok od 9:00. Na nete som však nič nenašla. Zajtra pozriem, či tam nie je t.č., ak nie tak by som tam zajtra skočila, máme to cez cestu :wink:
21. apr 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elize, mozes blizsie napisat, kde je tatrapanonia? nieco mi to hovori, ale neviem to priradit.....:( dakujem :slight_smile:
21. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to jedna autobusová zástavka za tescom. taká modrá bytovka - novostavba
21. apr 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, dakujem, tam sa dostaneme aj pesi, cca 20min :slight_smile: tak pozri prosim zajtra co najviac info, ja by som tam s malym chodila :slight_smile:
21. apr 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, pozriem. Tiež som uvažovala o nejakom cvičení pre drobca. A ja sa tiež trošku odreagujem :wink:
21. apr 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola minule u nasich na prazdninach - a pytala som sa jednej kocky - vraj velmi dobre MC je aj pri dostihovej drahe niekde - vola sa krtko a maju aj web. tak mozno aj tam robia nejake cvicenia.
inak dakujem za tip na mc bubatko - to mam tiez od nasich kusok, tak ked budeme zasa v blave a bude zle pocasie, mame kam ist
21. apr 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budatko bolo v klube lilly na krasnohorskej nie? pozeram web stranku budatka a nikde nie je zmena adresy ..
21. apr 2008 o 21:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elize, ved aj mne by sa nejaky ten pohyb zisiel... :slight_smile: ale teda, vobec som ani len netusila, ze tam nieco take je...a to som tadial chodila na antolsku svojho casu :slight_smile:
21. apr 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je link, co som nasla - BUDATKO sa to vola :slight_smile: : http://www.budatko.budatinska.sk/
21. apr 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tam sekcia rodinne centrum
21. apr 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtko je na dudovej ulici v budove zakladnej skoly.. tam bol taky tanecny kruzok, my sme boli raz pozriet, ale maly s nechytal, skoncili sme v herni :slight_smile: a cvicenia neviem ci maju, ale na krtko.eu mozno bude nejake info
21. apr 2008 o 21:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááá Budatko :grinning: v tej rýchlosti ako som letela domov s uplakaným drobcom v kočári so to prečítala ako Bubatko :grinning: tak preto som nič na nete nenašla. V Lilly som bola na pár prednáškach o tehotenstve.
21. apr 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vas asi nepotesim, dnes bol letak z brany strhnuty a ked som prisla k Tatrapanonii nebol tam ziadny putac a nikto koho by som sa mohla opytat. Zajtra sa pojdem okolo prejst znova ....
22. apr 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi bude fakt len v tom lilly klube fungovat, ved keby bola nejaka zmena, tak to maju aj na stranke, nie ?
22. apr 2008 o 21:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, prosim ta a lilly klub je kde? je tam nieco, podla coho sa da orientovat?
22. apr 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jahodka, lilly klub je na Krásnohorskej 3 pozri stranku www.clublilly.sk
6. máj 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - kde je ta krasnohorska 3 - v nejakom panelaku - viete ma niekto troska navigovat?
inak pri tej tatrapanonii som aj ja pozerala - zo zadu je iba ihrisko a spredu len joga centrum - a na stranke lily clubu je pisane, ze z budatka sa stretavaju tam..
6. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka11 a kattom, ked pojdete busom, tak treba vystupit z busu 95,99 na zastavke LUCANKA a potom pojdete smerom ako keby ste sli na Antolsku, je to niekde oproti LIDLU a kostolu (to je tusim Betliarska ulica), prejdete na druhu stranu a je to pod terasou panelaku... ved skuste pozriet mapy.sk
7. máj 2008 o 02:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nannky • 1d • Dnes o 18:55
Ahojte maminy, mala by niektora zaujem o cvičenie na Gercenovej ulici v blizkosti Incheby a Petržalskej stanice. Chcela by som chodit s malym cvicit, ale zatial nemaju prihlasene babatka a minimalny pocet je 6.
11. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danu - nevies o tom viac info? ja sa tiez po niecom pozeram...
4. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, aj na Znievskej je cvicenie pre babatka, tehulky, maminy. Neviem, ci sem mozem pisat nazvy firiem.
4. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si ich nasla lenze z ich webu sa vobec nevyznam...
4. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, neviete je nieco nove?
je nejake cvicenie pre deti do 1 roka???
dakujem
14. jan 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, cvičiť sa dá v CM Bubatko, tuším po novom sídlia na Holickej a potom sa dá cvičiť v cik-cak centre, ja tam teraz chodím s maličkou 1,5 roka na tanečnú a vedla sa cvičí na fit loptách.
1. mar 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, cvičiť sa dá chodiť do MC Budatko, tuším po novom sídlia na Znievskej, potom sa dá chodiť do Cik. Cak centra- je to pri reštaurácií Alfa, ja tam chodím s drobcom 1,5 na tanečnú a vedla sa cvičí na fit loptách. Ďalšie cvičenie je na www.studiomiracle.sk majú tuším dve pobočky v petržalke. Tak do cvičenia dievčatá :slight_smile:))
1. mar 2012 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok