Krátke rozprávky v angličtine

narciska3
9. máj 2022

Ahojte maminky. Prosim, ake rozpravky pustate detom na youtube? Kludne, prosim, aj maminky zijuce v UK o nejake tipy, lebo uprednostnujem rozpravky v anglickom jazyku. Dakujem.

yoxinka
9. máj 2022

@narciska3
Vek?
Pepa pig, Paw Patrol a vlastne moje deti 90% rozprávok kukajú po anglicky. Najnovšie sa namotali na Sing a Sing 2. Chalan je už veľký, ten si ide Star Wars anglicky 🤪

narciska3
autor
9. máj 2022

@yoxinka
Dakujem. Peppa pig, Bing bunny uz mame napozerane a prestava nas bavit. Syn ma 3 roky.

matana2
9. máj 2022

@narciska3 Ben and Holly's little kingdom

andreatytler
10. máj 2022

@narciska3 Pesnicky nema rad? U nas len pesnicky pozerame, ine ho nebavi... cocomelon ma krasne minipribehy s klasickymi anglickymi detskymi pesnickami.

narciska3
autor
10. máj 2022

@andreatytler Ano, Cocomelon mi radila suseda, ale jeho to nebavi, vobec sa mu to nepaci a vravi, ze on nie je babatko a to je pre babatko. Fakt uz neviem, lebo chceme pozerat v anglictine, len nevieme nic najst.

narciska3
autor
10. máj 2022

@matana2 Dakujem, pozrieme. Nepozname to 😊

andreatytler
10. máj 2022

@narciska3 skus si dat do googlu "tv shows for 3 year-olds alebo tv shows for toddlers a potom uz mozes ist rad radom a zistit ktory sa mu paci. Ak chces mat istotu ze je to naucne mozes dat "educational TV shows"... ale oni su skoro vsetky robene tak ze su naucne.
Oni to nevolaju ze rozpravky (fairy tales)... vsetko su to "shows" ak to ma viac casti... aj dospelacky serial volaju shows.

gionella
10. júl 2022

@narciska3 charlie and lola je super