Kurz plávania pre 6 ročné dieťa v Bratislave

alenka008
17. jan 2016

Dobry den, viete mi poradit overenu plavecku skolu pre 6 rocne dieta v Bratislave? Dcerka je zaciatocnik, vie plavat "zabu", ostatne styly zatial nie. Moc dakujem za akukolvek referenciu.

horana
17. jan 2016

S dovolenim sa prizivim na tomto dotaze, zhanam nieco podobne pre 8r dceru. Vie uz plavat prsia, rada by sa este zlepsila. O co mi ale ide: mne by uplne stacilo zlepsit a vypilovat sa v tomto style. Pre dievca, ktore neplanuje plavat zavodne mi kraul prijde zbytocny, na kupkach, jazerach, pri mori tak aj tak ziadna zena neplava. Napriek tomu ho vsad automaicky ucia. Rada by som kurz bez neho. Poznate taky niekto?

margarita
17. jan 2016

nasa chodi uz druhy rok sem na FEI STU Ba,
http://www.plavaniefliper.sk/kurzy-plavania-det...

nevedela plavat vobec, trochu sa aj bala vody, ale postupne sa osmeluje, teraz plava dokonca znak a pomaly aj kraul...tiez z nej nechceme mat Moravcovu 😀 len aby sa udrzala nad vodou, maju skupiny po 2 az 3 deti na jedneho trenera, nam to vyhovuje.

tiez sme sa divili, ze preco ich nenaucia rovno prsia a dovidopo, ale trener nam raz vravel, ze ked sa deti naucia same presne prsia, zabku alebo na psika, uz sa tazko vykorenuju tie nespravne stereotypy, tak preto oni postupuju takto.
je pravda, ze mna nik neucil plavat a dodnes plavam len prsia a tu som 😎
az na to, ze sama viem, ze nevydrzim dlho a daleko plavat, kedze pri tom nespravne dycham.
tak som aj rada, ze si dcera bude moct vybrat co a ako a ze ona uz teraz v 7 rokoch plava lepsie ako ja pred 40tkou 😀

katka1981
17. jan 2016

@alenka008, jednoznacka Baronka v Raci. Dcerka bola zo skolky 2 kurzy. Uzasni lektori, miluju deti, velmi citlivy pristup, cista, tepla voda, po kazdom plavani sauna. Pozri na nete Plavecka akademia.