Kurzy pre malých nezbedníkov - Piešťany

veronsk
14. nov 2017

Ahojte... chcem oslovit hlavne maminy z piestan a okolia... mam totizto problem s volnym casom nasho maleho... ma 3 roky a je to neskutocne zive dieta.. stale beha (doslova stale beziii nebavi ho ani odrazadlo lebo ide pomaly) a miluje skakanie... nikdy nemal uraz ma perfektnu motoriku koordinaciu...no a teraz ked sa neda byt tolko vonku kedze chodi do skolky tam sa tam neunavy potom uz ihriska nestihame kedze mame dve deti.... jednoducho chcem vediet ci je v piestanoch nejaky kruzok pohybovy pre chlapcov... nechcem futbal... nieco ako gymnastika atletika kde by sa mohol vyskakat..alebo vraj existuje jumping pre deti.... je to aj u nas?? lebo na nete som nic moc nenasla....pekne dakujem za vsetky napady rady a postrehy 🙂

marika9999999
26. jún 2022

@veronsk dobrý deň našli ste niečo? Lebo sme natom momentálne podobne zo 4 ročným chlapcom ☺️😁

petra735
30. okt 2022

a on chodí na akú škôlku ? lebo viem že na niektorých škôlkach je krúžok Happy Move, tam chodil aj môj, je to skrátka pohyb. Deti tam behajú, skáču, majú rôzne prekážkovú drahy atď. Skús pozrieť, veľmi dobre 😉 cenu si bohužiaľ už nepamätám

petra735
30. okt 2022

@marika9999999 ak ste si už niečo našli ok, ak nie skuste pozrieť