Lapbook výmena

gagagu
19. sep 2014

Nejake maminky na vymenu laptbookov ? 🙂

stardust
19. sep 2014

aj nam povies, co je laptbook? Ked nevieme, co to je, nemozeme ani zacat diskusiu 😉

bubelko
19. sep 2014

@gagagu a o com ma byt tvoja tema? co chces vymienat? 😕

stardust
19. sep 2014

bud mysli toto: http://bildungsserver.berlin-brandenburg.de/les... alebo chce vymienat laptopy 😕

gagagu
autor
19. sep 2014

Keby to napisem spravne, tak sa mi nik neozve 😀 Este teda nakoniec zvazim co vymenim 😝 Ale ano myslela som Lapbook

mamkabeika
19. sep 2014

Ahoj 🙂
Ja mám záujem 🙂

gagagu
autor
19. sep 2014

@xxxxxnnnnn mas zaujem ?

xxxxxnnnnn
19. sep 2014

@gagagu nie, dakujem. Len som poslala link, kde výmena už prebieha

mamkabeika
19. sep 2014

@xxxxxnnnnn tam výmena už končí

gagagu
autor
19. sep 2014

@mamkabeika No super, aspon niekto , ze sa ozval 😉 Zbezne som pozrela tu vymenu co uz konci. Tiez mam zaujem o spracovanie pre starsie deti- uz skolakov, prvy stupen. Najviac by som sa priklanala k geografickym- Slovensko, Europa, Svet, Slnecna sustava a podobne. To momentalne zhanam 🙂 A ty mas ake poziadavky, navrhy? Mozme si tykat ?🙂

mamkabeika
19. sep 2014

jasné 🙂 ale ja som mala skôr záujem o výmenu pre 3-5 ročné detičky

gagagu
autor
19. sep 2014

ked som pozrela tu vymenu co uz prebehla, tak v narocnosti tej Slnecnej sustavy.Pozeram, ze ty mas mensie deturence, asi by este bolo narocne pre ne 🙂 Pockame ci sa niekto prida a s akymi detmi vekovo a uvidime 🙂

gagagu
autor
19. sep 2014

@stardust Kopec ludi diskutuje a ani nevie o com 🙂 Aspon , by sme nevycnievali z radu 😀 Mas zaujem??

gagagu
autor
19. sep 2014

Technicka otazka- Ako sa daju upravovat uz napisane prispevky? Niekto mi zmenil nazov diskusie, vymazal mi t 😖

gagagu
autor
19. sep 2014

@bubelko je zaujem ?

zita19
19. sep 2014

@gagagu admin vyhodil to T

bubelko
19. sep 2014

@gagagu nie, dik. som dost daleko na to, aby som nieco vymienala. 😉

gagagu
autor
20. sep 2014

ziadna mamina? ;)

kape
21. sep 2014

@gagagu - ja by som sa pridala

gagagu
autor
22. sep 2014

@kape super. Mas nejaky navrh na temu? Ja by sommala zaujem momentalne o geograficke- Slnecna sustava , Svet- kontinenty, Europa, Slovensko. Ty? 🙂

kape
22. sep 2014

@gagagu - myslim ze to co pises nechces dat vsetko do jedneho tak kludne moz byt o co mas zaujem ty my zatial nemame ziadne ak sa nikto dalsi neprida mozme si to podelit vsetko

gagagu
autor
22. sep 2014

@kape nie do jedneho , to som napisala o co mam zaujem ;)

gagagu
autor
22. sep 2014

Zacneme ? ;)

kape
23. sep 2014

@gagagu - budeme teda len my dve ano ?
Ak len my dve mozeme sa bavit uz aj cez IP, aby sme tu zbytocne nevypisovali litanie.

vmb
28. sep 2014

@kape @gagagu ja spracovávam lapbook Európa, rada by som vymenila za Slnečnú sústavu,...

gagagu
autor
28. sep 2014

@vmb
@vmb Ahojky, nechces sa k nam pridat ? Zatial sme sa dohodli s kape , ze spracuje 1.Slnecnu sustavu 2. Svet - kontinenty , oceany , zakladne charakteristiky a ja spracovavam 3.Europu a 4. tema Slovensko.

vmb
28. sep 2014

@gagagu Ja už doma mám takmer dokončený lapbook o Európe a som vo výmene, kde si robíme navzájom aj ostatné kontinenty. Takže o to ani nemám moc záujem. Mňa zaujíma tá Slnečná sústava, prípadne Slovensko. Budem s inými babami pred Vianocami robiť Lapbook o zvieratách, len tam nám vypadla jedna mamina. Chceli by ste sa niektorá pridať? Aký ešte lapbbok by ste chceli spracovať?

gagagu
autor
28. sep 2014

@vmb O Slovensko by si mala pripadne zaujem? Mohli by sme sa potom dohodnut s
@kape , na vymene EUROPA, SLOVENSKO, SLNECNA SUSTAVA medzi nami tromi?
@kape - ja by som miesto Europy urobila nieco ine?

kape
28. sep 2014

@gagagu - ak mas dalsiu temu a chce sa Ti tak kludne, nemusi to byt ani geografickeho charakteru

silvia259
1. okt 2014

ja mám záujem- ale témy pre menšie deti- Jar-Leto-Jeseň-Zima- Ovocie-Zelenina-Farby a tak...🙂