Máme Stikeez. A čo ďalej?

doli11
25. aug 2014

Nedávno sme zbierali figurky Stikeez u nás, počula som, že predtým to bolo v Nemecku, dnes vraj to začalo v Chorvátsku, tiež to má vraj byť v Grécku. U nás to zbierali v celej širšej rodine a kedže vn lídli najčastejšie nakupujeme, tiež sme vymieňali, tak sa nám podarilo všetky figurky nazbierať. Vrecko ani krabičku sme ne kupovali, tak čo ďalej s figurkami. Vraj je k tomu nejaká hra. Viete o tom niekto niečo?

miku1
25. aug 2014

@doli11 Bola k tomu na predaj krabička, kde sa dali figúrky uložiť a kde bola aj hracia doska + pravidlá hry 🙂

jajoto
25. aug 2014

Ahoj nemáš nejaké na výmenu alebo predať za rozumnú cenu ? Nám chýba: Orby, Igor, Fido,Papsy, Sharky, Guinny. Pekný deň želám 🙂

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajoto
25. aug 2014

@ramzes1980 tak ich beriem pošli číslo účtu 🙂

maca_p
25. aug 2014

uz je tu aspon 5 tem s tymi krpatymi figurkami. to neviete guuglit?
ako som predpokladala, este aj hnusny busines si z toho robite... 😝

deny3
25. aug 2014

@maca_p presne tak, zadarmo to dostane a teraz to predáva, výmena za poštovné to áno, ale ako k tomu niekto došiel, že práve 40 centov ? 😲

katy2
25. aug 2014

@deny3 40 centov je este dobra cena 😀 predavaju sa aj po 50 centov 😉 nam tiez chyba uz len posledny.... ale z principu ho kupovat nebudem....

deny3
25. aug 2014

@katy2 😠 toto fakt nepochopím, ale čo už, čo vám chýba? niečo máme viackrát, nám chýbajú tri, hned z prvého riadku

katy2
25. aug 2014

@deny3 chyba nam len frankey a z prveho riadku mame navyse igora, chompyho a puff-puff 😉

maca_p
25. aug 2014

@katy2 aky ti chyba? ak mam poslem ti ho a nech je sranda, tak na moje naklady 😎 😀 . vazne 🙂
ale aj ho opis, neviem ich nazvy. niektore sa daju odvodit z angliny, no niektore nie 😀

katy2
25. aug 2014

@maca_p si zlata 🙂 chyba nam frankey - to je taky fialovy s vycerenymi zubami 😀

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deny3
25. aug 2014

@katy2 nám presne ten, aj snaky a cheezz, neviem, či som to správne napísala. Akurát dnes doniesol mm od kolegu nejaké, konečne máme aj sharkyho, po ktorom malý pištal od začiatku.
ale pravdu povediac, neviem, čo s tým, lebo hra malého nejak neupútala 😀

katy2
25. aug 2014

@deny3 takze ti nepomozem, skoda 🙂

maca_p
25. aug 2014

@katy2 fialovych mame akurat jezkov a nieco take akoby to malo diery v hlave a vyplazeny jazyk. nic ceriace 😀

katarina119
25. aug 2014

Zhanam stikeez figurky : , orby , puffy , bunny , piggy , loggy (2x) , guiny(2x) , frogy
na vymenu mam uz len : kittie , ponukam aj disney karticky

katy2
25. aug 2014

@maca_p dakujem ti aj tak - si zlata 🙂 mozno sa ste niekto najde, komu spravis radost 😉

maca_p
25. aug 2014

@katy2 skoda 😉. a ja uz padam z tejto temy, je mi vlastne proti srsti 😀 😀

luciola
25. aug 2014

nemate niekto tu hru ???

jajoto
26. aug 2014

@ramzes1980 Nám chýba: Orby, Igor, Fido,Papsy, Sharky, Guinny. To sú tie z LIDLU.

jajoto
26. aug 2014

@katy2 Ja mám frankey a mne chýba igor tak čo pošleme si na výmenu za poštovné?

katy2
26. aug 2014

@jajoto ok 🙂 poslem IP

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz