Nálepky na tanieriky “Včielka Maja” z obchodu Lidl

roselyn
19. feb 2019

Dobry den, tak opat to tu mame a mozme zbierat, vymienat nalepky, za ktore ziskame tentokrat tanieriky zo serie “Vcielka Maja” 😁 Velmi sa tesime🎉🎉🎉

roselyn
autor
8. mar 2019

@stormie my sme si tiez niekolko krat pytali a odpoved bola, ze nie nemozem vam dat, je to “cenina” alebo nie nemozem vam dat “zakazala nam veduca”. takze tak 😔😔😔

lentilka77
8. mar 2019

@roselyn u nás to isté. Nikdy nám predavačky nedali žiadnu nálepku navyše.

simiacik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simiacik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily81
8. mar 2019

@janka130268 Dobry den poprosim cenu. Dakujem

emily81
8. mar 2019

@ihned13 Dobry den mam zaujem o vsetky mozem poprosit cenu? Dakujem

helen11
8. mar 2019

@katyja24 ahoj, tiež by ma zaujímala cena

helen11
8. mar 2019

@ihned13 ahoj, zaujímala by ma cena za kus

joja55
8. mar 2019

Ahojte.... Vobec nechapem ako mozete ponukat nalepky na predaj..sak ich mate zadarmo... Musite sice spravit nakup ale ten vam ostane predsa...a podaktore tam robia alebo maju zname tak maju doma kopec nalepiek aj bez nakupu a este ich predaju az zarobia...ja by som sa hambila zarabat na tom

lmaca
8. mar 2019

@joja55 to je o charaktere ja tiež robím v obchode je pravda ze u konkurencie a podarilo sa my zohnat nálepky tak som ich posúvala za poštovné a naivne som si myslela ze ked budu v lidli tak by sa potom zišli mne nasľubovali my zeny a teraz sa tvária ako keby ma nepoznajú a niektore my doteraz ani poštovné nezaplatili.

emily81
9. mar 2019

@stormie Aka je cena nalepky? Dakujem

lmaca
9. mar 2019

@stormie tu misku aj predavate ?

stormie
9. mar 2019

@emily81 ja nalepky nepredavam, len som pisala ze nechapem toto sialenstvo okolo nalepiek, mam 4 len za to ze sa dcera slusne opytala a dostala, jednu ziskame dnes za nakup a bude miska - jedna, nepotrebujeme vsetky

@lmaca nie,nepredavam, mojej dcere staci jedna miska a tu dostane dnes

Aj ked prave ma napadol uzasny business plan 😂 po kolko idu nalepky?

helen11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helen11
9. mar 2019

@joja55
Spýtala som sa na cenu jednej ponuky vrámci tejto diskusie, podržte sa 12€ za tanier, tak to je teda zlé...
my máme 4 nálepky a nevieme zohnať piatu nálepku. Včera sme boli v Lidli a nakúpili za 15€, nechceli sme to siliť a zbytočne kupovať veci kvôli nálepke, pri pokladni sme slušne poprosili a nič... ževraj majú zakázané...
Kto fakt túži po tanieriku, tak na bazoši idú po 5€, možno to aj my využijeme, malá veľmi túži po tanieriku Vilka a Maji, všade je reklama, všade to vidí...

roselyn
autor
9. mar 2019

@helen11 nam este dve chybaju a nejako sa k nim tiez nevieme dozbierat 😉 ale v obchode (aspon u nas uz mali len flipa a paula, dufam ze od pondelka bude aj maja a vilko 🤔🤔🤔)

roselyn
autor
9. mar 2019

tohto roku - nejaka slaba vymena nalepiek na tanieriky 😔😔😔

katarina5690
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina5690
9. mar 2019

Kupim tanieriky maju a vilka,mate niekto prosim na predaj?

mambacierna
9. mar 2019

@ihned13 aká je cena prosím?

monikacechova
11. mar 2019

@katyja24 Dobrý deň,mate ešte jeden tanierik včielka maja kúpila by som a cena je aká dakujem?

monikacechova
11. mar 2019

@ihned13 Dobry deň, je tanierik ešte na predaj včielka maja dakujem

silvia851
11. mar 2019

Zháňam 1 nálepku, kto má navyše? Prípadne vymením za magnetky z Kauflandu. Ďakujem.

nikuska144
11. mar 2019

@katyja24 cena?

lucina1100
11. mar 2019

Ahojte, susedka ponuka 3 ks nálepiek za 5€, ak budete mat zaujem píšte lebo tanieriky sa v lidli míňajú😊

gombalka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ihned13
11. mar 2019

@lucina1100 tak veru minaju sa rychlo este tyzden a je po tanierikoch , a nalepkami si budete doma steny tapetovat 🙂

lucina1100
12. mar 2019

@ihned13 , to niesu moje nalepky ale susedkyne, a nebude bo sa mi uz ozvalo 5 mamiciek🙂, a veru to nasa starost neni aj keby ich vyhodila, ja som len sprostretkovatel

lea2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lea2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz