Nastaviteľné lyžiarky pre štvorročné dieťa

michala11111
8. jan 2018

Ahojte maminy, túto zimu sme vyskúšali lyže a celkom to malú bavilo, tak by sme chceli kúpiť výstroj. Lyže staršie a lyžiarky sa neviem rozhodnúť či také rozťahovacie, teda je taká veľkosť že 29-34 alebo jedno číslo. Čo sa týka peňazí určite sa viac oplatia tie nastaviteľné, ale bojím sa, či sú neni príliš vysoké keďže je tam dosť veľký rozdiel či 29 alebo 34... Máte skúsenosti?

biba12
8. jan 2018

My sme kúpili staršiemu synovi lyže v bazári. V decembri po Vianociach. Vždy kupujem tam, nič im nie je, kopec z nich vyzerá ako nových ... Ale lyžiarky sa tam vôbec neoplatia. Sú väčšinou dobúchané, obité, katastrofa... To radšej nové a zdedí mladšie dieťa. Potom ešte predáš. A čo sa týka nastaviteľných...Pán v bazáre mi povedal, že on by to svojmu decku nedal... Lepšie sú tie jednočíslové.

sense
8. jan 2018

Ja by som nastavitelne lyziarky nekupovala, bud vypredaj avkupit lyziarky z min sezony, ale bazar...my sme kupili min sezonu nove a este ich ma ...a tuto sexonu vydrzia este...a dalsi rok kupime nove

dominika6
8. jan 2018

ak ti záleží na bezpečnosti tak treba investovať do kvalitných lyžiarok ktoré jej budú držať nohu v stabilite na svahu,bude to mať na 2 roky,potom predáš dalej a kúpiš znova väčšie..nastavitelné nie

senta_sofia
8. jan 2018

Vo vyske je rozdiel zanedbatelny, mame aj obycajne aj nastavovacie, tie nastavovacie idu regulovat aj do sirky, pekne drzia nohu.

vivi68
8. jan 2018

ja kupujem dcere vystroj z cr bazara, teraz som jej kupila lyze + lyziarky + posta 72€ a zaruka 2 roky, po servise. uz druhu vystroj ma z tade. a vzdy sme boli spokojni. sesternica tam aj snowbord synovu kupovala. http://www.lyzejete.cz/category/deti-_lyze-do-1...

yanni
8. jan 2018

My me vsetci lyziari. 3 deti lyzuju uz super, mala zacne tento rok na Velku noc (vtedy 2,8 roka). NIKDY by som nic nekupovala "nastavitelne". Nikdy nevies, ako sa jej za tie roky bude noha vyvijat.
Po druhe, kolkokrat za jednu sezonu bude stat na tych lyziach? Tyzden-2 na dovolenke ci kazdy vikend?Treba vsetko zvazit. Ak uz chces kupovat, tak odporucam kupit starsie lyze, tie jej vydrzia roky. lyziarky poziciavat, najlepsie priamo na svahu ak je moznost. Po prve, bude mat vzdy tu spravnu dlzku a sirku, po druhe, aj ju zacne nieco tlacit atd, vzdy sa da vramci prestavky zabehnut do pozicovni a vymenit/vyskusat bud inu znacku, model, velkost atd.

sisaka
8. jan 2018

To bude asi rovnaká blbosť ako nastaviteľné korčule. S tými som mala tu česť, našťastie boli len požičané a veľmi rýchlo som ich aj vrátila a kúpila normálne - neporovnateľné.
Osobne radšej obuchane normálne ako nové nastaviteľné.
V obuchanych lyžiarkach nevidím problém, po sezóne sú všetky obuchane, deckám som kúpila nové, len keď som nemohla zohnať použité podľa mojich predstav, casto to majú deti len pár krat na nohách a vložky sú v úplne super stave...

michala11111
autor
8. jan 2018

No ako citam tak nastavitelne neodporucate. No aky v tom moze byt rozdiel? Lyzovat nebudeme vela par krat do roka no nechcem byt viazana na pozicovne ci budu mat lebo v sezonach je tazko zohnat tieto male velkosti. Chcem byt flexibilna zmyslim si a ideme a nie bat sa ci sa mi ujdu lyze a pre decka je viac dolezite aby boli ruzoove, alebo frozen a take su vzdy prve pozicane

sense
8. jan 2018

@michala11111 co mozes urobit ist pred sezonou do pozicovne a pozicat na sezonu....a je najvacsia hovadina s prepacenim zobrat hocake lyziarky len preto ze je na nich elsa al poziarnik sam...pre dieta je to mozno dolezite ale pre mna ako rodica nie

senta_sofia
8. jan 2018

@biba12 pan v bazare by nastavitelne nedal, lebo by hlavne v dalsom roku prisiel o kseft 😂

@michala11111 my mame nastavitelne od kolieskovych, cez ladove aj lyziarky, nikdy problem nebol

dominika6
8. jan 2018

@michala11111 ak budeš vyberať korčule,či lyžiarky podla toho aký je tam nalepený obrázok tak sa tu nemáme o akej kvalite a odporúčaniach baviť..kúp jej v tescu za 20 nastavitelné,hlavne nech je ako z burdy,no ked zhrmí na vleku a nohy jej vyvrtne ,alebo sa jej odopne lyža, tak ti ten obrázok bude na dve veci