Plávanie cez firmu Žabiatko, s.r.o.

ibajeho
23. apr 2012

Chcela by som sa spytat na vase skusenosti s touto firmou, dakujem 🙂

lili777
23. apr 2012

@ibajeho ja som chodila v BA do Žabiatka, je to ono?

zebricka23
23. apr 2012

my chodime a sme spokojni...

lili777
23. apr 2012

@ibajeho ak myslíš Žabiatko pri Dimitrovke, či čo to je, tak ja som bola s malým, viac som ale spokojná vo Water Baby Clube teraz s malou...a oveľa

ibajeho
autor
23. apr 2012

@lili777
Ano to myslim, tiez som uvazovala nad baby water club ale ti su drahsi a neviem kde presne to sidlia
@zebricka23 a ako je to tam s tymi casmi cviceni? Lebo na stranke maju ze si to urcuje instruktorka a plavaju cely den tak chcem vediet viac o tom 🙂

lili777
23. apr 2012

@ibajeho no v žabiatku stálo plávanei tuším 130 a tu stojí 146 eur, sídlia na Trnávke na Banšelovej ulici. A bolo tam viac pohodlia a miesta, milé inštruktorky.

ibajeho
autor
23. apr 2012

@lili777
Hej to som si zistila len ja sa na trnavke vobec nevyznam a viem ze je to tam sami cigan tak by som sa tam asi aj bala chodit a za dalsie maju tam stanovene plavanie v case ked moj maly bud papa alebo spinka a nicit mu kvoli tomu rezim moc nechcem 😔

lili777
23. apr 2012

@ibajeho veď skús jeden kurz v žabiatku a uvidíš či budeš spokojná. nestrieľa sa z toho. a chceš chodiť viac kurzov či len jeden? lebo veľa mamičiek chce hlavne fotky pod vodou 🙂 a tie ti urobia tak v 3. kurze možno

ibajeho
autor
23. apr 2012

@lili777
Nuz chcem hlavne aby si drobec zvykol na bazenik kedze ide leto a rodicia maju dom s bazenom takze by som ho tam rada v lete kupavala 😵 a ak sa mu to bude pacit co verim ze bude lebo sa rad aj sprchuje tak mozno skusime viac kurzov. A ono v kazdom kurze je to iste? Myslim pre jeden vekovy priemer, je mi jasne ze decka od 3 rokov robia ine veci nez dojcata 😉

lili777
23. apr 2012

@ibajeho ale nie, má to určitú postupnosť. ako máš veľké dieťa? Tie menšie sa učia signálové potápanie postupne - len na začiatku prvého kurzu skončíte tým, že sa v podstate mierne zanoria. Potom sa pokračuje ´dalej. Teraz som chodila s dcérkou, ale ona má 15 mesiacov, tam sa neučí signál. Také deti sa šupnú do vodičky a hneď pochopia, že treba zadržať dych. Len jej sa to zo začiatku veľmi páčilo, po 4 lekciách začala odmietať ísť pod vodu a podstupne všetky detičky v našej skupine protestovali. Aj keď som chcela, ďalší kurz som jej nezaplatila, nepáčilo sa jej to. A stále mi vrta v hlave, či sa to páči tým polročným drobcom, ktorí ešte nevedia dať takto jasne najavo, že proste toto nechcem. Len tie detičky nad rok teda to vedia vyjadriť jasne.

ibajeho
autor
23. apr 2012

@lili777
No ma tri mesiace, a tak myslim ze ked sa bude usmievat jak leco ( co robi vzdy pri kupani alebo sprchovani) tak bude jasne ze sa mu to paci. Ak nie tak uvidime co z toho bude mozno pridem len o peniaze. A preco si vlastne presla zo zabiatka do toho baby clubu?

mici111
23. apr 2012

@ibajeho aj my sme chodili do zabiatka, mne sa tam pacilo aj malej..bola vtedy malicka, zacinali sme ked mala 4 mesiace a chodili sme tam 4 mesiace..len tiez som sa dozvedela, ze signalove ponaranie nie je vhodne pre tak male deti, lebo nevedia povedat, ci sa im to paci alebo nie..tak sme prestali chodit a chodime obcas normalne do bazena do hotela nivy, tam je to fajn..a mala sa vody neboji, vzdy sa tesi..plavanie pre deticky je fajn vec, ale ja som zasadne proti signalovemu ponaraniu.a v zabiatku sme mali velmi milu lektorku, na meno sa uz bohuzial nepamatam..ale tie kocky su tam myslim iba dve alebo tri..a termin lekcii si vybrat nemozete, ten vam urcia..

lili777
23. apr 2012

@ibajeho do žabiatka som chodila so synom pred 2,5rokmi. Moc sa mi tam nepáčili priestory. Malá šatňa a kurzy nahádzané na seba /nehovorím že to tak dnes je tiež/. Ale bolo to po pol hodine či ako, jedni boli v bazéne, ďalší tam už pomaly čakali,ďalší v šatni. nebolo tam kde stúpiť, toľko nás tam bolo. A keď sme mali čas v bazéniku akože ešte ostať s deťmi, tak ďalšie mamičky tam už čakali pri bazéne, kedy konečne odídeme. Tak sme tam v podstate ani neostali. Inštruktorka bola s nami presne 20 min., vo WBC nejakých 40-45 min. Necítila som sa tam taká "vyhadzovaná" že už len chodte, nech prídu ďalší. Tam boli kurzy po hodine. V žabiatku pri bazéne bolo malo prebalovacích miest a tak keď som nestihla a prišla mierne neskôr, nie na kurz, ale nebola som tam doslova oveľa oveľa skôr, tak som malého riešila na kolenách na stoličke. A na to som neplatila 130 eur, aby som sa tam bila o miesta a nemala ho kde položiť a pohodlne strčiť do tej plávacej plienky a potom do obyčajne a proste servisovať ho. Vo WBC to tak nie je. Veľká odpočivareň, dostatok miesta,ohrádky pre deti s hračkami - ked sa ideš sprchovať. Nestretáš tam ešte dva kurzy okolo seba.

ibajeho
autor
23. apr 2012

@mici111 dakujem, ved ale to ponaranie mozem odmietnut robit nie? Teda nielen to ponaranie, myslim to tak ze cokolvek by sa mi nepacilo ze by mal maly robit tak mozem povedat ze to robit nebudem, ved ma nikto prinutit nemoze vsak? 😉
@lili777 no ved mozno sa to aj odvtedy zmenilo, predsalen predpokladam ze sa vyskytli nove taketo organizacie a mamicky sa teda nemusia bit o jedinu takuto vec v meste 🙂 ale ako hovorim uvidim este si pockam na recenzie od inych mamiciek a potom sa rozhodnem

lili777
23. apr 2012

@ibajeho veď jasné, ja som len napísala svoju skúsenosť a každý má iné predstavy a nároky, takže niekomu to vadiť nemusí. A naozaj sa veeeľa mohlo zmeniť. A ponárať nikoho samozrejme nemôžu nútiť🙂 a myslím, že žiadna mamička neponára dieťa, keď vidí, že sa mu to jednoducho nepáči

ibajeho
autor
23. apr 2012

@lili777
A ono to tam je jak je ta sportova hala?ci priamo v nej?

kleama
7. máj 2012

Ahojte, ja chodim s malym do zabiatka uz pol roka a som velmi spokojna a aj malemu sa tam paci

ibajeho
autor
7. máj 2012

@kleama a tvoj maly ma kolko? A je to vas prvy kurz?