Poradíte hry pre 2,5 ročného beťára?

wikin27
27. feb 2015

Ahojte màm doma 2 a pol ročného beťara vedeli by ste mi poradiť nejaké hry alebo aktivity na doma za nepriaznivého počasia okrem plastelíny, kreslenia a lega. 🙂 😵 😅
Ďakujem .

siska53
27. feb 2015

Citajte si,pomenuvavajte si,strihajte (su aj noznice pre malych),lepte,triedte vselico i bielizen,hrajte sa s tym,na co ma chut,spievajte,tancujte.
A chodte aj von. Nasi su vyzbrojeni lidl nohavicami a gumakmi do dazda,tam sa vedia tak rozjasit.
Mozete kreslit aj temperkami,ja robievam aj zemiakove peciatky.
Stavajte veze,ak ho to bavi,lego je skvela vec.
Sprav mu prekazkovu drahu z toho,co mate doma,stan zo stoliciek a deky.
Gulajte si loptu,taku lahku ho uc aj hadzat. Bublifuk a fukajte.
Navstivte sa s kamoskami, ci chidte do materskehi centra - my tam sice chodime na cvicenie pre deti ale mala sa tam rada i pohra.
Moji mi radi aj pomahali pri upratovani - zrkadla umyvam octovou vodou,takze v pohode,vysavali.
Plus zisti,co ho bavi a skus pozriet nieco z montessori aktivit alebo hraciek na ten sposob.
Vselico sa da,len nepoznam tvojho synka,toto mi napadlo z toho,co robievame a robili sme my.
Tiez mam prveho syna,on ale napr.mal velmi rad abecedu. Dcerku zas bavia ine veci...

snu
27. feb 2015

ja som kupila magnetky,taky akoby kufrik a tam boli zvieratka,stromceky- a musel z tych magnetiek spravne zlozit medvedika,alebo strom,, samozrejme,ze on si to robil po svojom 🙂))dala som tie magnetky na chladnicku,aby mal velku plochu-vie sa stym pekne zahrat a mam ho pod dohladom,ked varim 🙂 , tiez ako bolo spominane upratovanie,tak mi pomaha s vlhcenymi utierat 🙂 a vysaaaavat aj hodinu 🙂 dlho sa vie pobavit aj so zvukovými knizkami 🙂 pripadne si staviame bunkre 🙂 a potom sa tam hra 🙂 dam mu baterku a svieti si tam 🙂 puzzle skladame, teda uz aj sam sklada 🙂 a tak no podla nalady aj mojej aj jeho 🙂)))

prego81
27. feb 2015

tablet