Poraďte sedačku na bicykel pre dieťa.

nanka3
16. aug 2019

ahojte baby, prosim poradte dobru sedacku na bicykel (dozadu asi), bud znacku alebo aspon na co si dat pri vybere pozor, pripadne obchod, skadial ste kupovali, dakujem 🙂

kikulienkadd
16. aug 2019

Máme POLISPORT,kupovali sme ju pre 1.syna pred cca 6.rokmi. Teraz ju mám pre 2.syna,stále veľmi dobrá, odporúčam. Má 5 bodový pás s poistkou. Samozrejme jazdíme s helmičkou.

sapetka
16. aug 2019

Britax. Je super da sa aj polohovat😊

aleshka_supermama
16. aug 2019

@nanka3 ja mam malú vpredu úplne super je malej sa tam strašne páči. mam zn. Bobike

2kixa4
16. aug 2019

My máme polisport, je super. Aj dosť veľka. Pri výbere treba pozerat na upínanie( lebo sú s upínaním na kostru bicykla, a s upínaním na nosič bicykla). Lepšia je s upínaním na kostru lebo pasuje na všetky bicykle anie je potrebný nosič.

lucynecka
16. aug 2019

My máme tiež zadnú, zn. Polisport a super. Malému sa páči od prvej jazdy 🙂

majka1921
16. aug 2019

@nanka3 hamax siesta

nanka3
autor
16. aug 2019

dakujem zenicky, pomohli ste mi 🙂

misik14
16. aug 2019

My máme tiež Polisport, na základe výsledkov dtest. Najlepšie v cenovej kategórii

nanka3
autor
16. aug 2019

@misik14 len tych je dost vela, podla coho vybrat?

misik14
16. aug 2019
misik14
16. aug 2019

@nanka3 my sme brali tu bilby, ale rs o 10e drahšiu, čo sa dá trošku nakloniť dozadu ak dieťa zaspí.

romanovaz
16. aug 2019

@nanka3 odporucam skor sedacku vpredu,lepsi vyhlad pre dieta,ako pozerat ti na chrbat

nanka3
autor
16. aug 2019

@romanovaz tiez som sinto myslela, avsak vo viacerych clankoch bolo, ze pohodlnejsie pre dieta, aj bezpecnejsie je prave sedenie vzadu.... ze tie predne sedenia odporucaju pre mensie deti a na kratsie vzdialenosti, ale na dlhsie skor to sedenie vzadu, preto som sem zadala otazku... tiez som povodne bola skor naklonena, aby dieta sedelo vpredu, tak teraz neviem 🤷‍♀️

romanovaz
16. aug 2019

@nanka3 nam sedeli/sedi mala vpredu a je spokojna,ma vyhlad a tie vzdialenosti,max.ideme s nou 30 min.A ako aj ty rodic na nu lepsie vidis,no my sme pred kupou necitali ziadne clanky,ale sme radi,ze nakoniec sme sa rozhodli pre sedenie vpredu

nanka3
autor
16. aug 2019

@romanovaz dolezite je, ze je mala spokojna a obsedi, z tohto mam kus obavy, ci ta moja opicka obsedi, kedze ma problem vydrzat aj v kociku, jedine ked ma plne usta je spokojna 😂

romanovaz
16. aug 2019

@nanka3 urcite obsedi,bude to nieco pre nu nove,iny vyhlad bude mat,nasa sa tesi na bicykel a to v kociku ju tiez uz nebavi byt

nanka3
autor
16. aug 2019

@romanovaz tak to si ma potesila 🙂

sapetka
16. aug 2019

@nanka3 urcite lepsie vzadu sedenie pre dieta a bezecnejsle!

mareri
30. sep 2019

u mna je lepšia ta zadna. Je to bezpečnejšie a ja osobne lepšie vidím pred seba.

damoska
18. okt 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

aj za mna zadna, je to lepšie aj pre teba, lepšie pred seba uvidiš a aj dieta bude sediet bezpečnejšie

essenceee
22. nov 2019

prednu sedačku na bicykel som v praxi ešte ani nevidela

romanovaz
22. nov 2019

@essenceee skoda,ze nemam fotku,my mame a za nas predna je super,dieta vidi pred seba a nie rodicov chrbat

mareri
1. dec 2020

podla mna je zadna ovela bezpečnešia, alebo nie?

romanovaz
2. dec 2020

Neviem,ale pre dieta aj rodica je lepsie ak dieta vidi v predu,ako sa pozerat dozadu,co robi.Tak neviem co je bezpecnejsie