Šport s drobcami

lujza123
13. júl 2012

Mate nejaký nápad ako sa športovo vyžit s malým dieťatkom? Tak aby sa bavilo aj ono aj mamina. Pohyb k životu potrebujem ale nechcem malú nikam odkladať ...kým bola maličká boli to hlavne korčule a kočár, potom bicykel ( vzadu s detskou sedačkou a teraz už 3 ročnou je to poriadna makačka, stačí mi poriadne upalovať hodinu a vyštavená), plaváreň s kamoškou kde sa striedame..jedna stráži deti v malom bazéniku druhá pláva..len už je to otrepané, stále dokola to isté ...máte nejaké tipy kam a ako ? Ja som aj rozmýšlala či je nezobrať zo sebou na nejakú zumbu, možno by ju to bavilo len tak poskakovať do nejakého rytmu, možno trampolíny (len kde nájsť takékde môžu skákať aj dospelý)
Poradte

bonaquaba
13. júl 2012

🙂 🙂 U nas tiez fici to plavanie, a na zumbu je skus teda zobrat,ja ked som chodila tak obcas som malu vzala a fajne si tam zatancovala 🙂, takze urcite obcas ju skus zobrat, a ta trampolina uz len domov si kupit vlastnu a spolu mozete skaakat o sto sest 😀 , lebo neviem, ci nieco take existuje, ze by si aj ty skakala aj ona, respektive vsade kde su velke trampoliny mozes skakat aj ty, len neviem, ci by ti to nevadilo tam s piatimi detmi skakat,ale mozno by si sa divne citila
ja chodim so sestrocnym synom behat - ja bezim a on popri mne bicykluje a je to skvlee,lebo ma aspon taha,ked nevladzem a tiez som zvedava na tipy
este mozes ju dat na klasicky tenis budete obidve dobre vysportovane

miriamkac
18. júl 2012

čaute
môžem napísať, čo fungovalo u nás:
V začiatkoch: odrážadlo...a aby sme aspoň ako-tak stíhali, tak sme sa spojazdnili aj my (rodičia) na kolieskových korčuliach....tie máme doteraz a mení sa "náradie" deckám.
Odrážadlo sa vymenilo za bicykel, dcéra išla na kolieskové korčule a pridali sme kolobežky pre chlapcov a môžem napísať, že celkom kondička ide hore 🙂

poppy1
7. nov 2012

mozete behat aj s dietatom 🙂 Vy si vybudujete kondicku a vypracujete postavu a detom sa to velmi paci. Su na cerstvom vzduchu a je to pre ne zabava! mam na predaj bezecky kocik, ak by mal niekto zaujem 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/il7s/bab...