Športové krúžky a kurzy pre 3 - 5 ročné deti v Petržalke

kikina84
24. sep 2014

ahojte.. rada by som zistila info o nejakých krúžkoch ,na ktoré vaše deti chodia v tomto veku a čomu sa venujú.
Ide mi skôr o tie pohybovejšie veci,ako tanec,gymnastika,plávanie a podobne.
Hľadám niečo pre moju dcérku v rámci Petržalk y (prípadne okolie) a rada si vypočujem hlavne vaše osobné skúsenosti..
Ďakujem 🙂

katy1979
24. sep 2014

pozri happykids.sk a na plavanie sme chodili do plaveckej akademie na sustekovej

kikina84
autor
24. sep 2014

@katy1979 a uz nechodite? a aka bola cena kurtz pre tieto deti? ako casto sa kurzy robia? bola ste tam celkovo spokojna s pristupom? dakujem

katy1979
24. sep 2014

@kikina84 nie uz nechodime. Maly ma uz styri roky takze uz mozme chodit na plavanie aj blizsie a nemusime dochadzat. Chodime cez happykids.
Plavecka akademia super. My sme boli spokojni. Chodili my tam obaja. Jeden od 4 rokov druhy od 3 rokov. Hlavne vidis na tie decka v tom bazene takze vies co sa tam deje. To bolo pre mna velke plus.

belllinka
24. sep 2014

@kikina84 Syn chodil na sportovu gymnastiku do Slavie UK, telecvicnu maju v Pengyme na Wolkrovej. Deti su v skupinkach podla veku.

kikina84
autor
24. sep 2014

@belllinka neviete ci maju nejaku stranku? dakujem

kikina84
autor
8. feb 2016

@belllinka a ako ste boli spokojna s pristupom? este tam chodite? dakujem

belllinka
8. feb 2016

@kikina84 Uz tam nechodime. Co sa tyka pristupu, ide o to, kam dieta zaradia, do ktorej skupiny a k akemu trenerovi.