Tvorivé dielne

eliska31
19. feb 2014

Uz dlhsi cas ledujem ze su zienky velmi sikovne a dokazu nadherne veci vytvorit. Taktiez som citala v jednom casopise, ze v zahranici funguju tvorive dielne. Je to take, ze v byte nejakej dizajnerky, alebo partia znamych ludi sa stretne, zapnu si hudbu, navaria kavu alebo cajik, prinesu vecicky, alebo dotycna dama u ktorej to je, ma material a pocas vecera (1 max 2 hod) ucia sa nejaku techniku, vyrabaju nejaku vecicku...myslite ze by to mohlo u nas fungovat, ci som zase uletela v myslienkach do sci-fi? A ak ano, ako by ste si to predstavovali aby prebiehala taka tvoriva dielna?

darina1952
19. feb 2014

@eliska31 ahoj, veď niečo také už funguje, len sa to nerobí u niekoho v byte ale na prevádzke obchodu s umeleckými potrebami, kuk: http://www.raj-umelcov.sk/index.php?section=new...
a viem že aj v Bratislave sa také umelecké tvorivé dielne konajú - šperky, dekupáž (servítková technika) a podobne 😉
a aj v niektorých materských centrách som čítala, že zvyknú občas urobiť tvorivé dielne pre mamičky...

eliska31
autor
19. feb 2014

ano vo vacsich miestach urcite ano, ale my co sme z mensich miest mame trosku smolu...ono, tak premyslam nahlas 😉

gladiola
19. feb 2014

@eliska31 podľa mňa je to super nápad. Skús sa nakontaktovať s maminkami od vás a choď do toho🙂

eliska31
autor
19. feb 2014

@gladiola vsak to...my sme doma s maminkou doma same, mame celkom slusny velky bytik...a dajme tomu piatok/sobotu je volnejsie...tak vieme si predstavit ze by sa nieco vymyslelo...aj mamina vie hackovat, pliect, vysivat...a ine maminky/dievciny by vedeli nieco ine...vzajomne by sme sa nieco naucili...

gladiola
19. feb 2014

@eliska31 ocheckuj to tu, pozri si témy na tvorivé práce, checkni témy Trebišov a okolie. Držím palce

eliska31
autor
19. feb 2014

@gladiola dakujem...pozeram, googlim...hladam...a ked nieco sa zrealizuje urcite nafotime a pridame fotky 😀

2danculik
4. mar 2014

tovrivé dielne byvaju v kulturnych strediskách 🙂