Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
16. okt 2013
mimirinko
16. okt 2013

@sharonik ano, tiez som rozmyslala, ze skor nieco pevnejsie by to chcelo.

lindauciatko
16. okt 2013

ahojte, ja ako náhradníčka z predchádzajúcej skupiny sa pridávam, ako som písala už v téme predtým, chcela by som robiť tú rybičku s ryžou a v nej poklady. Jednu som už pre dcérku dokončila, môžte si vybrať čo by ste chceli vo vnútri.

mimirinko
16. okt 2013

@lindauciatko a co je to vlastne za rybicku? aky ma ta rybicka vyznam?

ivaha
autor
16. okt 2013

@evkalv este som objavila, aj trosku obmenu toho gombikovania a navliekania =mat tri pasy aj styri a mat styri farby a v kazdej rozne tvary a mohli by sa najpr nagombikovat a navliect podla farieb a inokedy podla tvarov. Takze ja by som prijala obidve aktivity, aj tych spionov.Pripadne mohla by si si to podelit s nejakou mamickou?

sharonik
16. okt 2013

@evkalv Za mňa buď do vane alebo navliekanie (podľa toho či bude ešte niečo na zapínanie gombíkov)

sharonik
16. okt 2013

@avalsorim možno by si mohla to dvojzložkové puzzle

sharonik
16. okt 2013

@sisi0211 my už máme také

sisi0211
16. okt 2013

@ivaha pekny je ten strom. 😉 skusim nieco vyrobit a ukazem foto. Bude to vsak az koncom bud.tyzdna, lebo zajtra vecer cestujem prec...

avalsorim
16. okt 2013

@evkalv pošli obrázok, lebo neviem čo myslíš

sisi0211
16. okt 2013

@sharonik ake mate? S tymi gombikmi alebo to vrecusko?

avalsorim
16. okt 2013

@sharonik mne sa páči aj to dvojzložkové puzzle, alôe neviem ako by sa to urobil tak aby to bolo pevné. a to pexeso sluchové je super

avalsorim
16. okt 2013

@lindauciatko a baví to tvoju dcéru?

avalsorim
16. okt 2013

@sharonik práveže 2 zložkové puzzle sa ťažko laminátuje tak aby sa to dalo používať a aby to dieťa nezničilo hneď na začiatku

sharonik
16. okt 2013

@sisi0211 to vrecuško, ale nevadí ak bude posunieme niekomu ďalej

sisi0211
16. okt 2013

@sharonik bude to asi skor tie kvietky na gombiky alebo nejaky iny obrazok 😉

sharonik
16. okt 2013

To sluchové pexeso sa mi páči, len som nie si istá či nie je skôr pre vekovú kategóriu 3+, čo myslíte vy? Dávala som to, takisto ako dvojzložkové puzzle skôr ako inšpiráciu pre tých čo nemajú zatiaľ nič vybraté. Ja by som rada robila tých červíkov z 1. Strany, ale ak by ste chceli radšej sluchové pexeso tak sa prispôsobím.
Páči sa mi aj hmatová knižka, príp hmatové pexeso - nech rozvíjame všetky zmysly.

evkalv
16. okt 2013

@lindauciatko ano ano ano ja si rybicku urcite prosim je super 😉

evkalv
16. okt 2013

@avalsorim pozri hned na zaciatku na prvej strane hore co som davala tie tri obrazky posledny je hra i spy je to laminovane

ivaha
autor
16. okt 2013

@sharonik tu hmatovu knihu som videla super,hladam foto a pridam

ivaha
autor
16. okt 2013

@sisi0211 este som zabudla, ze su tam rozne gombiky a cvocky, aby si precvicili vselijake zapinania

avalsorim
16. okt 2013

@evkalv jáj to hľadanie? a to majú zvládnuť nájsť a zakrúžkovať 2-3 ročné deti? no neviem neviem. radšej by som niečo krajšie. ale ak baby budú chcieť tak nemám problém

avalsorim
16. okt 2013

@ivaha hmatová knižka sa mi páči 🙂

ivaha
autor
16. okt 2013

ta fotka sa tam dostala omylom, nepatri do hmatovej knihy

weronnka18
16. okt 2013

ahojte, som síce aj v tej prvej výmene, ale pozerám, že tu máte aj iné aktivity a pridala by som sa aj sem, môžem? chcela by som viac aktivít pre drobca 🙂
pridávam aktivity čo by som mohla spraviť 🙂

evkalv
16. okt 2013

@avalsorim kruzkovat by nemuseli staci ze ukazu prstom kruzkovat mozu neskor ale napr.moja mala nema este ani dva a ked jej poviem ukaz v knizke toto tak ukaze myslim ze by to zvladli aj ked je to tazsia aktivitka...ale nenutim do nicoho...uvidis ako sa rozhodnu baby a mozno najdes nieco co ta oslovi...😉

ivaha
autor
16. okt 2013

pripajam fotky tej hmatovej knihy a nakoniec by tam asi mohol byt aj ten kvietok, co som pridala omylom, je to super napad, ak sa tam daju dobre veci,na obr vidiet pierka,pukavu foliu,vlnkovy papier,na prvej strane spongiu, ja by som pridala mozno aj nejake jemnejsi smirglovy papier, som zvedava ake budu mat maminy napady

sisi0211
16. okt 2013

@ivaha pri uspavani malej som tiez rozmyslala a napadlo mi, ze by to mohla byt aj sova: napr. oci by sa pripinali gombikmi, nos suchym zipsom a nohy na cvoky. Sova je IN 😀 Takyto tvar by to mohlo mat, ale ine farby. Toto je vankusik, samozrejme by to bolo bez vyplne a mensie. https://www.modrykonik.sk/group/2093/ahojte-bab...

ivaha
autor
16. okt 2013

@evkalv ja som podobneho nazoru, plus ako som pisla, ak by tam boli na dreuhej staane tie pismenka, lebo mala uz nejake pozna, pripadne by mohli byt na neskor. A kruzkuje tiez v pohode.Ma uz sice tri roky, ale ukazat sa da tiez, Ja som za obideve aktivity ako som pisala, mohli by sa aj rozdelit pre dve maminy

Ak vam nevadi pridala by som este obrazky na inspiracie na dalsie aktivity

salonkaa
16. okt 2013

podla mna tata aktivitka je super, len ja na nu netrufam, kedze nemam sijaci stroj. ci nahodou niekto nebude chciet.
idem hladat nieco pre seba