Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

sharonik
26. nov 2013

@ninison Nám človiečika neprišívaj. Tešili by sme sa aj kostičkám, ale viem si predstaviť, čo je to za piplačku to všetko povystrihovať. Tak uvidíš ako budeš stíhať. Prípadne keby si poslala na mail nejakú predlohu na kostičky a kúsok materiálu do balíčka, tak by sme si ich aj sami vystrihli. Som rada, že si si vybrala práve túto aktivitu🙂

sharonik
26. nov 2013

@mamkabeika Držíme palce a ďakujeme, že si napriek všetkým komplikáciam zostala vo výmene s nami 🙂

ivaha
autor
26. nov 2013

@mamkabeika ahojcek, velmi sa tesime, ze budeme mat tvoje priradovacky, ze si to nevzdala.A uz mas aj nieco hotove popri tych problemoch -si sikulka.Stale drzime place, aby ti aj zdravotne bolo lepsie.Urcite nebude vadit, ak posles v pondelok 🙂 .Nejake dva baliky, ak pridu neskor nevadi a slubili sme ze ti pockame.

salonkaa
26. nov 2013

@ninison @uhlopriecka @avalsorim @lindauciatko @ivaha @evkalv @sharonik @gega @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ninison @pillinka @mamkabeika
Kocky, nevadi, ked ten suchy zips prisijem rucne? cast sa mi podarila, ale uz druhy den strajkuje mi sijaci stroj, vobec nechce sit tu hrubsiu cast. Vymenila som aj ihlu, aj nitky, aj nastavenia 😠 a stale len param. Ak mate rady, tak sem s nimi ☹

ivaha
autor
26. nov 2013

@salonkaa prave som rozmyslala, ci sa ti to podarilo nejako vyriesit. Mna napada tiez jedine v ruke, ale to asi bude trvat dlho alebo prilepit, len neviem kolko by to vydrzalo,tou tavnou pistolou by to mohlo byt pevne, len to treba otestovat, ked sa to bude stale rozoberat, ci to nahodou napovoli.A skusala si sit len po tom uplnom kraji?Tom tenuckom,ze by si len tie dva kraje prisila a kusok cez stred, take Z-ko,ved strojom by aj to stacilo, by to bolo pevne.

sharonik
26. nov 2013

@ivaha, @salonkaa tavnou pištolou neviem, či by držalo - ja nemám sňou dobrú skúsenosť, ale je pravda, že látku (filc) som nikdy s ňou nelepila. Možno by som skúsila sekundové lepidlo alebo samolepiaci suchý zips, ale ty pravdepodobne už máš kúpený obyčajný. Potom už iba v rukách, no to bude riadna fuška☹

salonkaa
26. nov 2013

@ivaha
@sharonik mam doma lepidlo na latky, skusala som, tie kraje sa odlepuju. dlho to nevydrzi. Idem na to rucne 😎 uvidime, ako to pojde.
ked sa zobudi dcerka, tak este potrapim ten stroj, mozno sa umudri.

sharonik
26. nov 2013

@salonkaa neskúšala si zipsovú patku?

ivaha
autor
26. nov 2013

prva chobotnicka-alebo zeby to bola meduza- hotová

ivaha
autor
26. nov 2013
sharonik
26. nov 2013

@ivaha Je to super!

ivaha
autor
26. nov 2013

@sharonik vdaka, verim, ze posluzi

gega
26. nov 2013

@salonkaa suchy zips rucne to bude narocne a bude sa ti to veru tazko. Skusila si vymenit patku?

gega
26. nov 2013

@ivaha jej uz sa tesime sikovna ste a na ten labyrint som vymyslela ze prisijem na krajicek taku gulicku rolnicku na jednu stranu aj druhu dufam ze sa vam to bude pacit. Lebo prvu latku co som kupila sa nedala pouzit tak je na tom taka dekovina ale nasej malej sa to paci tak dufam ze to urobi radost aj vasim detickam.

mamkabeika
26. nov 2013

@salonkaa a nedá sa ti od niekoho požičať stroj? Mala by si to jednoduchšie 🙂

josie3331
26. nov 2013

tak moj chlap maka na tych kockach, uz ich ma narezane, ale kazdu hranu na kazdej kocke obrusuje, takze to trvaaa neskutocne dlhooo.. 220 kociek... snad to nejako zvladne(me)

uhlopriecka
26. nov 2013

hotovo, zachvilu na ceste k vam 🙂

mamkabeika
27. nov 2013

Pridávam sľúbené foto, postupne budem pridávať ďalšie: 🙂
P.S. chýbajú im oči 😀

1. tykadielka na včielky
2. trávička (patrí k ovečke)
3. opička
4. búda pre dalmatínca
5. koľko toho už mám
6. /--/--/
7. palma pre opičku
8. psík
9. banán pre opičku
10. včielka
11. kostička pre psíka
12. ovečka

zajtra pridám ešte ďalšie
@ninison @uhlopriecka @avalsorim @lindauciatko @ivaha @evkalv @sharonik @gega @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ninison @pillinka @salonkaa

mamkabeika
27. nov 2013

@ninison @uhlopriecka @avalsorim @lindauciatko @ivaha @evkalv @sharonik @gega @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ninison @pillinka @salonkaa

Prosím, poraďte, ako spravím tie oči. Dochádzajú mi nápady... 😝

ivaha
autor
27. nov 2013

@uhlopriecka supeeer ,uz sa tesime, vyzera to perfektne,si sikovnica 🙂 🙂

sharonik
27. nov 2013

@mamkabeika v kreatívnych obchodochbalebo papiernictve dostať nalepovacie pohyblivé 3D oči
http://www.skolni-potreby.eu/nalepovaci-pohybli...
Alebo ich iba dokresli. Inak je to senzačné, ten psík je neprekonateľný 🙂

ivaha
autor
27. nov 2013

@mamkabeika jeeeej, parada,neviem sa dockat,su kraaaaasne

ocka sa daju aj kupit take pekne,ale som nezachytila odkial si a uz casove to asi nevychadza.Neviem odhadnut, ake je to velke, ale videla som a bolo to velmi pekne, nalepene goralky namiesto ociek,take tie uplne malilinkate sklenene-cierne,vola sa to tusim rokail, ale to by bola riadna piplacka .Ja mam este aj farby na textil, take nieco ako winndows color, su v tube a take gumove a tiez ked to vytlacis tak to urobi taku gulocku, ale to by si tiez musela zhanat,kde to kupit, ale bolo by to urcite lahsie.

ivaha
autor
27. nov 2013

@gega dakujem, aj my sa uz tesime, aj na rolnicku 🙂 🙂

ivaha
autor
27. nov 2013

@sharonik ahojcek, chcela by som sa revansovat za ochotu a pipetky, myslim, ze mas dvoch chlapcov, tak si prosim, vyber dvoch stipcekovych vtacikov, ktori sa ti pacia a poslem-uz sa nam pomaly rozchytaju,tak aby si mala takych, co sa chlapcom budu pacit 🙂 chcela som do IP, ale nejde tam poslat fotku, tak pridavam sem

sharonik
27. nov 2013

@ivaha Díky moc, vieš, že som sa ich chystala urobiť len čo dorobím a odošlem aktivity 🙂 Tak si mi ušetrila čas, sú krásni. Chalani si vybrali sami- jeden toho žltého s chvostíkom a druhý zeleného vľavo. Ešte raz díky. Akurát som sa Ťa chcela spýtať či by si nezmanažovala aj nejakú výmenu pre deti 3-6 rokov? Niekedy po vianociach alebo na jar 🙂

sharonik
27. nov 2013

@uhlopriecka Je to naozaj krásne a farebné, nevieme sa dočkať- práve sa učíme viazať šnúrky so starším🙂

ivaha
autor
27. nov 2013

@sharonik jasne, velmi rada,niekedy po vianociach urcite 🙂
takze tych s chvostikom a bledozelenymi kridlami odkladam 😉

sisi0211
27. nov 2013

@salonkaa posielam ti moju skusenost. Lepila som lepidlom na textil. Ten teda nedrzi a lepiacu pistol nemam. Sila som rucne a bol to des. Ja ich este tiez nemam prisite, momentalne este sijem patentky 😕

weronnka18
27. nov 2013

@ivaha ja to pôjdem dať tlačiť až zajtra, lebo sme boli chorí všetci, tak sa nedalo prv... ale asi v piatok to pošlem, oka?
maminky, ste všetky šikulky, krásne aktivity nás čakajú, teším sa 🙂 nestíham odpovedať a zapájať sa veľmi, aj chorí sme boli a tak nejak nemám čas na net...

ivaha
autor
27. nov 2013

@salonkaa aj ja pridam cerstvu skusenost.Nakoniec som sa rozhodla davat aj na chapadielka chobotnice suchy zips, aby sa to predsa len lepsie prichytavalo.Ale chapadla su uzke, takze sit nie a aj by to kazilo esteticku stranku, tak som isla na lepiacu pistol.Trochu som sa bala, ked ma sharonik zle skusenosti, ale ja som zas mala len dobre, tak som sa do toho pustila. Ha ma to jeden obrovsky hacik, az haak. Totizto nastrihane chapadla sa mi veeelmi tazko uz prilepovali bola to fuska, bolo to skarede a prsty mam take popalene ze az(odhliadnuc od toho, ze som dost nesikovna a popalena som aj tak vzdy dost teraz som skutocne celá) Este stastie, ze som nemala nastrihane vsetky chapadla, tak som isla odznova a nalepila som v kuse cely kus latky nakreslenych chapadiel na velky kus sucheho zipsu a dala som tam ozaj poriadne a riadne horuce to lepidlo.Az potom som to postrihala aj s tym zipsom a je to podla mna super, aj to drzi dobre, aj pekne krajiky, napriek tomu, ze su chapadla uzke ,kedze to bolo najprev lepene a potom strihane.Neviem, ci to pomoze, kedze uz mas asi nastrihane. ☹