Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

bajlinka_tn
29. nov 2013

dievcata, s plnou vaznostou.... nestiham.... absolutne nestiham.... nebudem sa rozpisovat kvoli akym dovodom, fakt je ten ze ja urcite tento vikend neodoslem. i ked pracujeme na tom cela rodina, ale pri maximalnom pracovnom nasadeni v nasich zamestnaniach to jednoducho nie je v mojich silach. velmi som dufala, ze to doriesim, ale tento konecny termin nestiham. ako riesenie navrhujem, aby @ivaha moj balik s vasimi vyrobkami zadrzala a az ked ja odoslem dodatocne vsetkym maminkam moj vyrobok (postovne kazdej individualne znesiem ako svoj naklad), potom mi bude odoslany balik od vas. kto prosim s tymto riesenim suhlasi, dajte like, aby som vedela ci ste naklonene tomuto rieseniu. mrzi ma to, ale nebudem sa tu zatajovat ci klamat. takato je pravda.

ivaha
autor
29. nov 2013

@bajlinka_tn a kedy by si vedela odoslat, lebo maminky co ozaj nestihaju maju na odoslanie este pondelok,pripadne mozno keby si poslala aj v utorok prvou triedou....Neviem ako velmi nestihas, ale ak sa ti ozaj neda, mozme to spravit aj tak ako pises.
Skusim to zratat-balicek ide zhruba tri dni, teda ak by sa posielalo napr najneskor 6.12piatok pride mi to povedzme 10,11.dec-utorok,streda, este rychlo porozkladat,to sa da, ked budem mat ostatne hotove a pripravene, No a pobalit vsetych 18 do papiera,nalepit adresy, tak by som to asi sthihla toho 12,13.dec stvrtok,piatok posielat. Ale to sa mi uz zda skutocne veeelmi hranicny termin,ak by sa nieco stalo a trvalo to viac ako tych 5 dni-co sa mne uz skutocne stalo-a nahodou by to neprislo ☹ .Je to asi malo pravdepodobne, ale je aj zakon schvalnosti. Ja navrhujem riesenie-ak stihas poslat utorok,najneskor do stredy rana prvou triedou-aby som to v piatok mala-dufam, ze prvou triedou to skutocne aj v piatok pride, tak pockam,a mohla by som to teoreticky posielat v pondelok-utorok-dufam ze nebude zavreta posta, lebo aj to tu maju casto 😖 .Ostatne baliky si zatial pripravim,rozdelim-dufam, ze pridu tak ako ocakavam- a cez vikend by som ich vsetky pobalila do papiera a pripravila na postu.Moj posledny termin odoslania by bola streda 11 decTakze to je moje teoreticke riesenie,ak vsetkom klapne na 100%,posta aj ja.Samozrejme ak ostatne maminky suhlasia, lebo vela tu bolo takych, co boli chore a nestihali a ine problemy a nestihali a velmi sa snazili a aj dodrzia terminy,teda aspon ten najneskorsi v pondelok. 🙂 Ale som rada, ze aj napriek nestihackam si to uplne nevzdala 🙂 ,velmi ocenujem, ze si navrhla aj sposob riesenia,podla mna dobry a s nim aj suhlasim, ak nestihnes ten moj.Bolo by to uplne jedno a vsetky by sme pockali, keby sme to nechceli do vianoc. 🙂 🙂

ivaha
autor
29. nov 2013

@josie3331 jeeeeeeej, parada, nadhera a 10 kociek, no ozaj super,sikovna cela rodina, velmi dakujeme mangelovi 🤐 cmuk

sisi0211
29. nov 2013

@ivaha cez vikend, ale najneskor v pondelok. Suche zipsy budu pribalene v "kosikoch", lebo moj stroj to nechce sit a rucne by toho bolo strasne vela. Prepacte ☹
Krabica ma byt fakt taka obrovska? A3 na dlzku aj vysku?

ivaha
autor
29. nov 2013

@sisi0211 Nie nemusi, len som myslela, nech neposielate krabicku sice A3, ale vysoku8- 🙂 10 cm, to je podla mna malo, uz mi neslo dopisat do tej spravy, ale malo tam byt ze aspon 20 cm vysoka,Napr tie palicky maju podstavu asi polka A4, tak aj ked to dam nalezato, by to malo byt aspon tych 15-20 cm vysoke.

ivaha
autor
29. nov 2013

no a este vsetky kruzky k tomu,podla mna to na objem bude dost

sisi0211
29. nov 2013

@ivaha v pohode, ja mam taku velku krabicu, budem ju musiet vystlat papierom 😀

ninison
29. nov 2013

@ivaha ahojky, ja by som do nedele mala byt hotova, takze pocitam zatial s tym, ze v nedelu to podam na poste v auparku 🙂

a inak dakujem vsetkym kockam tu za podporu a obrovsky obdiv vsetkym maminkam. tym co stihaju aj tym co nestihaju za nasadenie a investovanu energiu 🙂

josie3331
29. nov 2013

baby tak chlap to musel zalaminovat na celu A4...povystrihovat to a tak to zalaminovat, to sa mu v praci nedalo, resp. by asi moc toho nenapracoval 😀 Takze u nas to nebude moc "vrecuskove", snad to moc nevadi, ospravedlnujem sa (ale aspon sa karticky nestratia 😝 )

sharonik
29. nov 2013

@josie3331 je to krásne a úžasne prepracované, klobúk dolu 🙂

sharonik
29. nov 2013

@ivaha náš balík je už na ceste🙂 sú tam tri sáčky označené tvojim nickom - v dvoch sú rovnaké hmatové knižky pre teba a sestru a v tretej tá aktivita s vrchnákmi+pipety, v sáčku s mojim nickom sú peniaze aj listok s mojou adresou.

salonkaa
29. nov 2013

@ivaha radsej poviem cez vikend, lebo furt to do toho nieco pride 😝
idem pohladat aj krabicu, pripadne som rozmyslala, ze na poste sa da kupit A3 aj mensie za 1 a daco, tak mozem pribalit penazky nan, ak nebude vyhovovat. Mam papier na kreslenie z Ikey, zabalim sa kolko zmesti.
vcera som vybila poistky v byte 😖, tak som sila. dufam, ze dnes sa nic nestane, lebo mm uz ma vystahuje 😕

ivaha
autor
30. nov 2013

@sharonik Dakujem velmi pekne, uz sa neviem dockat 🙂

ivaha
autor
30. nov 2013

@salonkaa urcite nepribaluj peniazky na krabicu, mozno to nebude az take velke vsetko spolu a ak hej, ja si nejako poradim.Palicky uz prisli a celkom su spratné.
Dufam, ze stroj ti vydrzi take tempo 🙂

ivaha
autor
30. nov 2013

@marusinka80 baliky stastne dorazili 🙂 vydrzali cestu, len sa niektore kruzky porozsypali a nechce sa mi vsetky upratovat a nasadzovat , hadam to nebude vadit, ked poslem tak ako prislo 😉
Su superne 🙂 🙂 🙂 , asi schovam a dam na vianoce

ivaha
autor
30. nov 2013

dievcata, balicky pomaly chodia a su perfektne. Priznam sa aj ja som mala krizu a napadali ma myslienky, ze naco som sa do toho pustila, kolko je to roboty a zabiteho casu, ale teraz ked uz prichadzaju vase dielka som nadsena. Uz je tu riadna kopka roznych krasnych hraciek a ani si neviem predstavit, ked pridu vsetky ostatne, ze kolko toho bude vela.Su roznorode, kazde ine a uz teraz sa tesim, ako budu dievcence hikat, ked budu rozbalovat. Asi vydrzim a velku vacsinu dam pod stromcek,lebo skutocne su to dielka vhodne ako darcek od Jeziska. Vidno, ze ste sa s nimi narobili a vazim si cas a pracu, ktoru ste do toho vlozili.Uz teraz vidim a to tu mam toho len zlomok, ze sa oplatilo zucastnit vymeny.
Skusala som pomerat a maminy, co este neposielali, vidi sa mi, ze bude stacit balik o rozmeroch 35x28x18 🙂

sisi0211
30. nov 2013

@ivaha Ivka, poslem balik az v pondelok rano, ale dam to 1.triedou a tak by ti to malo dojst uz v utorok. Super, ze si zistila rozmery. Nevies na ktorej strane bolo, ze co vsetko mame pribalit? 😅

sisi0211
30. nov 2013

@ivaha uz som nasla 🙂

ivaha
autor
30. nov 2013

@pillinka tvaricky maju velky uspech,sa mi ich nepodarilo skryt, tak sa uz dievcence hraju. U netere samozrejme boduje princezna. Tak ako si poradila som z podloziek este dovystrihovala capicu,klobuk tricko a nausnice a podlozky som usila ine. Potom sem pridam foto,co som pridala ale az ked odoslem balicky, aby aj ostatne maminy mali prekvapko 😉

ivaha
autor
30. nov 2013

@ninison @uhlopriecka @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @mamkabeika @pillinka @salonkaa @sisi0211
dievcata chcem sa spytat, rybky s pokladom su modre a zlte, 8modrych a 8 zltych, chcem sa spytat, ci mozem triedit do balickov, aku schytim, alebo ak vam zalezi na farbe a chceli by ste si vybrat, tak mi prosim napiste,aku pribalit.Modra farba je asi taka aku ma lindauciatko na tej prvej fotke, kde ich ma pripravene na plnenie.

marusinka80
30. nov 2013

@ivaha mne je to jedno

lindauciatko
30. nov 2013

dievcata aho co je nove v ikea, mali smenieco podobne medzi inspiraciami, aj cena je celkom fajn

lindauciatko
30. nov 2013

Dievcata my sme dnes boli u ivky @ivaha zaniesť balik a dostali sme uz pár aktivít, sú úžasné, ďakujeme!

belucio23
30. nov 2013

@ivaha nam je jedno aka farba 🙂

sharonik
30. nov 2013

@ivaha aj nám je jedno aká farba bude

evkalv
30. nov 2013

@ivaha ja poprosím žltú ak sa dá 🙂

pillinka
30. nov 2013

@ivaha joj tak to sa tesim, ked sa deturencom paci 🙂 tie hodiny prace teda stali za to 🙂 naschval som pridala vzdy 2 rozne farby podloziek, aby sa prip. mohli pouzit na dorobenie inych veciciek...

pillinka
30. nov 2013

@ivaha ja by som zltu rybku, ak si mozem vybrat, dakujem

weronnka18
30. nov 2013

@ivaha mne je jedno aká farba bude 🙂 a chcela som ti napísať, že môžem poslať balík až v utorok, prv sa mi fakt nedá, dúfam že to moc nevadí... už mám podklad aj všetky obrázky, len ešte podklad musím zalaminovať a nedá sa mi prv ako v pondelok a potom v utorok odošlem 🙂