3,5-ročné dieťa zvalilo na seba kreslo

8. sep 2023

Ahojte, dnes maly doma klasicky vyliezal skakal a ako vyliezal na kreslo cez jeho bok, tak ho prevazil a spadol aj spolu s kreslom. Bola to sekunda, otocila som sa a len som ho uz videla na zemi a zvalene kreslo vedla neho na bok. Neplakal. Nic. Len na lakti mal trosku cervene a vravel ze sa buchol este do ramena a kreslo ho asi nejako do hrudnika buchlo, ale na tychto miestach nic, ani cervene. Zdalo sa mi asi tu prvu sekundu, ako ked maju deti dych vyrazeny, ale neviem ci som si len nenamyslala. Potom uz nic, spraval sa normalne, skakal ďalej, všetko. Myslite ze toto treba nejako riesit? Je to take nizke kreslo, mensie, lahke uplne ale nie je. Tak ho sledujem, som z toho rozhodena. Ďakujem

doriiis
8. sep 2023

Sledovať 24 hodín až 48 hodín....

autor
8. sep 2023

@doriiis ano ano, stale ho sledujem, aj sa ho pytam a hovori, ze nic ho neboli, ale teda ked si to predstavim ako musel spadnut ked sa prevazil s tym kreslom, tak mam z toho nervy

simona20201309
8. sep 2023

Zas budem za najhorsiu, ale prečo mu toto dovolíš??? Skákať z kresla a po kresle? Toto ber ako výstražný prst a trochu si ho usmerni. Si za neho zodpovedná.
Dúfam že bude v poriadku

autor
8. sep 2023

@simona20201309 no nedovolim, ale on si aj tak vylieza a skace, ale vzdy to je tak v ramci bezpecneho, ale nikdy takto zboku nešiel, neviem, čo ho to napadlo dnes

simona20201309
8. sep 2023

Možno si už zapamätá a nebude tam liezt

hipuska
17. sep 2023

Nič mu nebude. Nevyzerá, žeby sa dajak udrel alebo bol zranený. Je to chlapec. Modrin ešte bude