Synčekovi spadol mobil na hlavičku

patulka42
16. sep 2023

Ahojte , včera som mala položený mobil pri malého hlave . Malý sa mi pomohol a doňho buchol a spadol mu na vrch na hlavu . Počula som ťuknutie . Ale nie z výšky iba bol operety na podteli o plyšiaka a tak na bok na vrh on neplakal ani nix ale neviem či to nebolo v mieste fontanely. Skúšam mu svietiť či reagujú zreničky tak hej keď zasvietiť stiahnu sa ale vracal mi už dva krát cca 2hofinx po jedení . Aj teraz som mu dala jesť dvihla grgol a dosť vyvracal . To po jedeni nerieisim ale to že sa vyvracal až dva hodiy po jedeni myslíte že je to Ok že nemusí to byt úderom ,? Už sa mi stalo aj pred úderom že sa tak vyvracal pár krát

mondolina
16. sep 2023

kľud, nič sa mu nemohlo stať.

patulka42
autor
16. sep 2023

@mondolina cite neriešili by ste zatiaľ Nc? Jesť je ani ne u nejako neutisitelne plačivy

mondolina
16. sep 2023

@patulka42
to vôbec nie je silný úder.

patulka42
autor
16. sep 2023

@mondolina čiže mám hľadať inú otočí u keď častejšie grca

lastqueen
16. sep 2023

@patulka42 keď ty vracal aj pred tým úderom tak to ptm.nic nebude ale keď nie tak radšej chod s ním môj troj ročný chlapček sa udrel do dverí rovno to schytala chlavicka dnes sme boli na pohotovosti keď že tiež zvracal 2x poslali nás na neurológiu na ct-čko a mali má slabší otras mozgu ☹️ našťastie že bude do pár dní všetko ok ... takže ja by som isla na tvojom mieste a nedala by som na ženy z MK lebo (oni povedali že to nič nebude) radšej pôjdem 10 x ako keby som nemala ísť vôbec a niečo zle by sa malo stať.

dkethe
16. sep 2023

Ja len tolko, ze kazdej mame sa to raz stalo 😂 idealne pri scrollovani pocas kojenia 👍 nemaj vycitky

basurka
17. sep 2023

@dkethe Jaj ale som sa dobre zasmiala 😂

basurka
17. sep 2023

@patulka42 Moja malá sa mi skotúlala z postele,keď som odbehla na wc (výška 45-50cm od zeme a bol to aj jej prvý deň prevalenia sa 🙈). Našťastie sme mali koberec pri posteli, lebo inak všade okolo dlažba (neviem ktorý mudrák to vymyslel 🙈) takže myslím že malý ťuk mobilom nie je až taký dôvod na stres 😉