Bolesť po narazení rebier

14. mar 2021

Dobry den.Dnes som sa posmykla pri detskejohradke v obyvacke a padla na roh,udrela som si rebra(na zemi bola zhodena deka,mame kachlickovu dlazbu.)Nic som potom aztak necitila,No teraz som ponosilana rukach,poupratovala a uz vtedy ma zacali boliet pri pohybe,chodzi. Je to vzadu pri chrbtici.Stalo sa Vam uz?Chapem,ze lekar jenajlepsie riesenie,ale akmaniektorataku skusenost...Vdaka.🙂

elenajezova
14. mar 2021

Stalo. Až 2 krát. Ono to šialene boli, ale prejde to postupne. Laik so skúsenosťou.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. mar 2021

@elenajezova diky moc.veru boli.Pri pohybe a dvihani.

autor
14. mar 2021

@cocolino234 ved pockam,dufam,ze nic vazne.Dakujem aj Tebe.

autor
14. mar 2021

Ďakujem pekne ,ženy.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
14. mar 2021

Ahoj, stalo sa mi to, bolelo to tak, že som išla na rentgen, lebo som si myslela, že musím mať zlomené rebro. Nebolo zlomené, ale bolelo to fakt veľmi. Doktor bol vtipálek, žartoval so mnou a ja som sa ani smiať nemohla, pri smiechu, alebo pri kašli to bolelo najviac. Snáď to máš len narazené, držím palce, nech Ti to čím skôr prejde.

autor
14. mar 2021

@viestta
@h2 Ďakujem pekne.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. mar 2021

@taskataska jooj...tiz Ti s tym nic nerobili?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. mar 2021

@taskataska Dik moc.

deti95060810
14. mar 2021

mala... asi pred 2 rokmi ma pes lepšie potiahol - držala som vlčiaka na vodítku a ja som skončila napichnutá na bicykloch a drevách.... psa som okamžite pustila, pretože som nedokázala dýchať. Nejako som sa dovliekla do domu kde som sa zvalila na gauč a snažila chytiť dych.... Mesiac som sa nemohla otočiť v posteli, mala som strašné bolesti... U lekára som nebola... Prežila som.

autor
14. mar 2021

@deti95060810 Chvala Bohu.Dakujem za odpoved.

simona92101
14. mar 2021

@viestta mala som narazene aj zlomene rebra,narazil na svahu do mna lyziar..lekar mi povedal,ze uz ani to obvazovanie sa nerobi 🤷‍♀️😒 priserne to bolelo,kychnutie alebo kasel bola nocna mora...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frantisek19
19. jan 2024

Zdravím ja som si pred mesiacom narazil prave posledné rebro o roch stoličky nemal som ani modrinu na dotyk ma to neboli ale vnútri to trochu bolelo a teraz ma zas bolí ta strana za každú radu vopred ďakujem