Čím natrieť fialový necht po údere kladivom, aby nezišiel?

sss204
29. máj 2014

Nechtik zmodral a na brusku ma krvnu podliatinku,uz ho to vraj neboli a prst v pohode ohyba,cim mu to mam potriet aby mu neziiel necht?heparoidom?

stanislavao
29. máj 2014

ano, Heparoid. nechet mu mozno zlezie. hlavne, ak tam ma podliatinu krvy pod nechtom, chodte k doktorke, nech mu to pozrie, ci to netreba prepichnut, aby krv vedela vytiect. aby sa mu to nezapalilo.

zuzana1781
29. máj 2014

Ja som si zabuchla prst do auta cca 5d dozadu a mala som to do pol nechta podliaye krvou aj spuchnute tak som nasla na nete ze sa ma nechet prepichnut rozhavenou ihlou aby krv vytiekla tak som to spracila neskutocna ulava krv vytiekla a nechet si 2x denne dezinfikujem ale dietatku nech to spravi radsej lekar

brisilda
29. máj 2014

nam raz spadlo kovove auticko na nozicku a trafil necht cely bol podliaty krvou no pekne odrastol 😉 morska voda nam tu krvnu zrazeninu vytiahla 🙂 skus mu napustat vodu do umyvadla pridaj vela morskej soli daj mu tam hracky a nech sa tam hraje co najdlhsie 😉 malo by to zrazeninu vytiahnut

kiwi82
29. máj 2014

moja malá ked si privrela peštek mala fialovú podliatinu, neodpadol nechtík ale odrástol.

martimova
29. máj 2014

No, tak k tomu mam zial co povedat.pred 6tyzdnami som si doslova zabuchla palec na pravej ruke v aute :( .Bolest jak svina 🙄 , sorry,ale naozja, som myslela ze ... 😝 uf....pretrpela som este do dalsieho dna, ked som uz musela navstivit pohotovost v Ruzomberku (boli sme na víkend nanasom milovanom Liptove) ....palec opuchnuty, belestivy....Vysledok...zlomenina kosti pod nechtom, cize spicka palca...fialovo cierno modry..palec....lekar mi to prepichol,aby opuch a tlak apson troska ustupiliai a az po 3-4 tyzdnoch ,ked mi to zacina odrastat...tak mi ta krv odtial sa povymyvala....ale nechtik fuj, skaredy...a este dlho budem cakat, kym mi to odrastie a zahoji sa. Cize, mne nepomohlo nic, len cakat a cakat :( . Drzim place.

mamazem
15. aug 2014

Artrin krém, je vynikajúci, šanca je veľká pri podobných zraneniach. Môj necht prežil privrznutie medzi dvere. Treba hrubú vrstvu. Minimálne určite pomôže proti bolesti a opuchu a funguje veľmi rýchlo. Nájdete u nás na mamazem.

ivana2682
28. feb 2017

Dobry den, chcem sa spytat mala som uraz zlomeny prst a necht cely cierny jeden lekar mi chce trhat necht a druhy zase tvrdi ze nie vraj sam zijde poradte co robit dat trhat alebo to nechat tak? Dakujem