Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
brisilda
22. mar 2019 Čítané 14x

Milé mamičky .

Dlho som zháňala kozmetiku,  ktorá bude  prírodná a zároveň  šetrná  k jemnej detskej pokožke novorodenca. S radosťou  som sa zapojila so synčekom do testovania výrobkov Weleda .

V tomto článku Vám prinášam recenziu na 100% prírodné prípravky z najčistejších dostupných surovín BIO  kvalite . Produkty sú  vhodné aj pre novorodencov , prípravky obsahujú iba čisté prírodné suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a sú nositeľmi medzinárodného certifikátu prírodnej kozmetiky a biokozmetiky NATRUE.

Nový rad starostlivosti o veľmi citlivú pleť od Weledy bol špeciálne navrhnutý tak, aby povzbudzoval a posilňoval prirodzené schopnosti pokožky, zatiaľ čo výťažok z ibiša lekárskeho napomáha udržať jej prirodzenú rovnováhu.

Testovali  sme  pre Vás  

- Nechtíkový dojčenský krém na zapareniny

- Olej na masáž bruška dojčaťa

- Nechtíkový dojčenský kúpeľ

- Nechtíkový dojčenský olej

- Nechtíkový detský šampón

Nechtíkový dojčenský krém na zapareniny

Krém ma  veľmi jemnú konzistenciu s príjemnou vôňou nechtíka lekárskeho . Ľahko sa rozotiera a nezanecháva  mastný  film čo som veľmi ocenila  no zároveň účinne chráni citlivú pokožku pred vznikom zaparenín v oblasti plienok. Lanolín a oxid zinočnatý chránia jemnú pokožku spoľahlivo pred vlhkosťou. Výťažky z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite majú upokojujúce a hojivé účinky aj na už vzniknuté zapareniny. Mandľový a sezamový olej ošetrujú a regenerujú jemnú detskú pokožku. Krém je vhodný  aj pre novorodencov a určite  si ho zamilujete . Krém sme testovali aj na mierne začervenanú pokožku a musím povedať, že do ďalšieho prebaľovania nebolo po podráždenej pokožke ani stopa .   U nás mal veľký úspech !

Odporúčam !

Olej na masáž bruška dojčaťa  ( uvoľnenie napätého bruška a podporu trávenia )

Tento olejček používame od narodenia  a veľmi dobre ho poznáme . Olej na masáž bruška dojčaťa obsahuje prírodné éterické oleje z majoránky, harmančeka rímskeho a kardamónu, ktoré sa tradične používajú na podporu zažívania a pri nadúvaní. Olej sa ľahko rozotiera , ma jemnú a príjemnu vôňu. Masáž  malému stála dobre padne a uvoľni mu vetry . Jemný mandľový olej, ktorý je základom prípravku, je vhodný na citlivú detskú pokožku. Nám sa masáže veľmi páčia  a aj napriek tomu, že môj syn ma 16 mesiacov,  masáž s olejčekom proste  miluje .

 Odporúčam !

Nechtíkový dojčenský kúpeľ

Jemná nepenivá kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky. Očarila ma  jeho príjemná  vôňa a to, že malého po kúpeli netreba krémovať vďaka  sezamovému a mandľovému oleju ktorý chráni pokožku pred vysúšaním a dodávajú jej tuk, ktorý pokožka stráca pôsobením vody. Pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká. Nedalo mi ho neotestovať aj na sebe keďže mám veľmi vysušenú pokožku  . Už po pár použitiach bola pokožka jemnejšia a viac hydratovaná .  Výťažok z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Prípravok posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky. Nechtíkový dojčenský kúpeľ si určite zamilujú mamičky a deti .

 Odporúčam !

Nechtíkový dojčenský olej

Vyživuje a chráni obzvlášť citlivú pokožku , je neparfumovaný  čo ocenia hlavne  mamičky novorodencov . Ideálny na každodennú starostlivosť najmä po kúpeli alebo  sprchovaní. Krásne sa  rozotiera a rýchlo vstrebáva . Chráni a vyživuje jemnú kožu novorodencov, dojčiat i starších detí s extrémne citlivou pokožkou.  Mne veľmi pomohol na extrémne vysušené ruky. S malým sme sa počas testovania  zabavili pri masáži celého tela. Ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva no nezanecháva mastný film  . Sezamový olej v BIO kvalite chráni pred vysúšaním, výťažok z ekologicky pestovaného nechtíka lekárskeho má upokojujúce a antibakteriálne účinky. Olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela .

Mne  pri nechtíkovom oleji chýbala  vôňa  no inak  odporúčam !  

Nechtíkový detský šampón

Tento  šampón  som testovala na sebe nakoľko moje  dieťa   ešte nemá dostatočne dlhé vlásky a musím povedať, že ma  milo prekvapil .Šampón krásne penil  napriek malému množstvu ktoré som použila . Ma veľmi jemnú no zároveň prijemnú vôňu,  ktorá mi pri umývaní pripomínala leto .  Nechtíkový detský šampón je vhodný na umývanie vlasov i sprchovanie celého tela . Prípravok je šetrný k očiam a nespôsobuje pálenie. Mandľový a sezamový olej vyživujú a jemne ošetrujú detskú pokožku. Vhodný nielen pre deti ale aj pre dospelých .

Odporúčam !

Na záver dodám  , že prípravky Weledy  u nás majú  veľký úspech. Jemná konzistencia každého výrobku a prijemne  jemná vôňa  nás očarila .  Radi sme sa zapojili do testovania a verím , že aj vy v nej objavíte čaro prírody pre vaše dieťa .

Ďakujeme . #recenzia #test_weleda

Čítaj celý článok