• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malý asi pri hre prehltol magnetku. Máte s tým skúsenosť?

16. júla 2009 
Moj malý sa dnes hral s magnetkami a na jednej som zbadala , že tam magnet nie je. Nikde v kuchyni som ho nenašla. Bol to len taká malinký, okrúhly magnetík. Nič som nespozorovala, ani kašel, ani dusenie, ani plač. Je v poriadku, smeje sa, nejaví žiadne zlé známky. No ja sa bojím, plačem, bojím sa, aby ten magnet v tele nebol škodlivý. Viem, že by ho mal vykakať, máte niekto skúsennosti s prehltnutím cudzieho telesa? Prosííím :frowning2:
15. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susedin 9 mesačný synček prehltol kamienok a na druhy den ho krasny, vybieleny ako na vystavu, vykakal
15. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi co som sa rozpravala s mamickami v materskom cetre, deti kazdu chvilu nieco prehltnu..asi je dost mala pravdepodobnost, ze maly ho naozaj prehltol, ale mozno sa ukludnis, ked zabehnes k lekarke, nech mu spravia rontgen a poradia ti, co mas robit..alebo jej aspon zavolaj.
15. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi daj vediet, ako ste dopadli. dufam, ze ste ok..
16. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem, zatiaľ je všetko v poriadku, cíti sa dobre, je hravý. kakal už zo tri razy, ja som nič nenašla, no bol u babky, aj tam kakal, len som jej o tom nepovedala. Tak možno ho vykakal tam... :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok