Odtrhnutý necht aj s gélovým

17. sep 2023

Ahojte,cca pred tyzdnom a pol som silno buchla do steny a moj necht aj s gelovym sa oddelil od lozka. Prve dni mi ostal necht prilepeny o lozko kedze mi to hnisalo. Teraz mozem necht nadvyhnut od lozka ale dnes sa mi z jednej strany vytrhol aj koren nechta a neviem co s tym mam robit kedze som na dovolenke. Zatial to mam oblepene.
Prosim vas poradte co mam robit popripade ako ste to riesili vy ked sa vam taka situacia stala. Dakujem🙂

alex49
17. sep 2023

nechaj to oblepené a počkaj kým odrastie

petka9
17. sep 2023

To isté sa mi stalo tento rok. Nechaj prelepene a on sám odrastie

simona20201309
17. sep 2023

AU!!!!! určite by som išla na ošetrenie aj v zahranici. Je nutné to ošetriť, aby ti ten hnis mohol odtekat, aby si nedostala otravu krvi. Je to šialená bolesť. Kedy sa máš vrátiť?

autor
17. sep 2023

@simona20201309 momentalne mi to uz nehnisa ani nepocitujem nastastie ziadnu bolest.Vratit sa mam o 2 dni

autor
17. sep 2023

@petka9 Dakujem. Mate narasteny normalny necht,nieje nijako zdeformovany?

petka9
18. sep 2023

Úplne pekný je..v januári sa mi to stalo a v máji už bol odrasteny a pekne som na neho dala umelý 🙈 len nechajte prelepeny a pod ním narastie nový.

examine
2. okt 2023

Toto isté teraz riešim aj ja, stalo sa mi to 15.septembra 🙂 auuu to bola bolest...zatiaľ chodím s oblepeným, us nič nebolí, ale nechet je úplne uvoľnený. Ja som s tým bola aj u dr keď sa to stalo, a kázali zalepiť a ak bude hnisať prísť, ale nehnisalo...zatiaľ....teraz čakám, že čo sa bude diať...

monny222
9. okt 2023

Mne sa toto stalo na dovolenke, gélový sa odlepil, môj sa zlomil a odchlipol od lôžka.. už je to mesiac a stále vidím ze je taky odchlipeny :( neviete koľko asi trvá kým začne rast už normálne? Ďakujem