Popálenina vriacou vodou

strizalka77
16. jan 2019

Dobrý deň prajem 🙂
Chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti.
Synček na seba stiahol vriacu vodu ( popal.2st.),sú tomu už takmer 3mesiace. Jazvy nemá, ale stále má takéto fľaky, ktoré zatiaľ nezmizli. Zbledli, ale veľmi málo za ten čas. Chcem sa opýtať, či máte s tým skúsenosť. Či sa to stratí a pokožka bude ako predtým, a či sa to v lete môže vystavovať slniečku. Vďaka 🙂

pininka
16. jan 2019

Nášho popálil benzín, rok nesmel chodiť na slnko, doktor nám to zdôrazňoval, akurát bol začiatok júla, takže cele leto v dlhom tričku. Vravel nám že výsledok tých škvŕn nikdy nikto nevie predpokladať, ale nášmu to celkom pekne zmyzlo. Vidno to už ozaj len keď sa cielene pozrieš na ruku zblízka.

lula313
16. jan 2019

@pininka benzín? To čo sa tankuje do aut? Či nejaký horiaci?

pininka
16. jan 2019

@lula313 myslela som že sa to dá pochopiť, ale ok, vysvetlím do detailu. Svokor kázal synovi aby sa nahol nad traktor či hádže iskru keď startuje,on na nahol, okolo bol rozliaty benzín a keď to hodilo iskru benzín sa vznietil a popálil ho. Snáď je to už jasné, viem že benzín sám o sebe nemôže popáliť.

lula313
16. jan 2019

@pininka och chudatko, dobre, že nemá následky.. zle sa stane veľmi rychlo😕

pininka
17. jan 2019

@lula313 no vieš, ono nejde tak o fyzické ako o psychické následky. Bolo to strasne,nikomu to neprajem zažiť. Kde kolvek sme išli a len zacítil benzín, strašne sa bál. Našťastie je taká povaha že to prekonal, ja tak úplne nie. Predsa ide o moje dieta,našťastie som to nevidela.

strizalka77
autor
17. jan 2019

@strizalka77 ďakujem Vám pekne za Vaše rady, verím, že sa to časom dá doporiadku..vyčítam si to asi ako každá matka..ale už sa to nedá vrátiť späť.

sisa0818
9. mar 2019

Najlepšie výrobky od forever.. Aloe vera a včelí propolis 🙂

strizalka77
autor
11. mar 2019

@sisa0818 aloe Vera nam vôbec nepomohlo.

sisa0818
11. mar 2019

@strizalka77 zalezi od akej firmy ste mali vyrobok 🙂 a aky konkretne to vyrobok bol 🙂

strizalka77
autor
11. mar 2019

@sisa0818 vyskúšali sme uz toho veľa, veľmi takýmto produktom neverím. Máme teraz produkty na predpis od kožného lekára, tak jedine už len to. 🙂 Pekný deň.