Prepadol som sa pod ľad

janoosatina
25. jan 2024

Ahojte som chalan mám 16 rokov a dneska som sa bol voziť na štvorkolke svojej a vozil som sa po ľade nie po jazere ani nič také iba kde sa vylial potok a zamrzol no a ako som išiel tak ľad to nevydržal a som sa prevrátil pod ľad nebola hlboká voda Max 50cm a padol som do nej tak že som mal celé nohy ruky a trochu brucho pod vodou hneď som sa postavil len pri pokuse dostať sa z vody som tam niekoľko krát spadol no už som doma ususil som sa štvorkolka zostala zatiaľ tam no o tú sa nebojím teraz ide o mňa necítim sa nijak zle len psychicky po tom šoku a zima mi není ako by som to mal ďalej riešiť?

janai1
25. jan 2024

A čo chceš riešiť? Si chod po tú stvorkolku do potoka radšej

uhnakova
25. jan 2024

Nemusíš už riešiť nič, všetko bude v poriadku, neboj. Zajtra skoč po štvorkolku.

acer11
25. jan 2024

A z toho šoku si išiel rovno hľadať pomoc na MK...si tu správne

acer11
25. jan 2024

Skús radšej v skupinke snažilky

bloger
25. jan 2024

Teplé oblečenie, čajík, deku a nerieš nič. Aby si zbytočne neprechladol.

miadi
25. jan 2024

Daj si horucu vanu.

danica2711
25. jan 2024

predovšetkým tatko by ti mal jednu natiahnuť za to, že nielen jazdíš, kade nemáš, ale hlavne, že (napriek tomu, že sa ti nič nestalo) si nechal v potoku štvorkolku, ktorú ti on kúpil! Taaak by si sa zahrial...!

diewcatqoo
25. jan 2024

Mne sa nechce verit, ze 16 rocny chalan, ked sa mu nieco take stane, tak prve co, pride na MK a zalozi o tom temu. Wtf?

kacena4
25. jan 2024

v prvom rade to povedz rodicom, nakolko mozes dostat horucky ochoriet tak nech tomu predchadzaju a nieco ti daju na prevenciu caj, kalcium... a tiez sa s nimi porozpravaj co si za kravinu vyviedol a nedusil to v sebe a zytocne sa nestresoval. stvorkolku treba cim skor vytiahnut lebo mozes mat problem, nakolko vodna plocha a benzinova stvorkolka nejdu dokopy, mozes byt obvineny z ohrozovania neviem coho - zaspinenia vodneho toku .... neviem to specifikovat a kedze uz ti je viac ako 14 si trestnoprávne zodpovedny.... sak vies...

adalmba
25. jan 2024

@diewcatqoo tak vieš býva v Bujakove a je snazilka 😆

miskakyska
25. jan 2024

..vyliaty zamrznutý potok nemôže mať hĺbku 1/2 m...príznak sa,čo si stváral?😆

asanti55
25. jan 2024

No bud rad ze sa ti nic horsie nestalo a urcite si letel tak si sa snad poucil a doma sa priznal z coho rodicia urcite neboli happy

tttbb
25. jan 2024

No ako by povedal moj 4a pol rocny syn "nedaval si pozor".

janoosatina
autor
25. jan 2024

@asanti55 neletel prepadol sa ľad

janoosatina
autor
25. jan 2024

@miskakyska naozaj tak ako som povedal

janoosatina
autor
25. jan 2024

@danica2711 tu štvorkolku som si kúpil sám za svoje peniaze a rodičom som povedal čo sa stalo

janoosatina
autor
25. jan 2024

@danica2711 nič nestalo lenže nemal som ju akým spôsobom vytiahnuť keďže ten stroj má 200kg a necítil som si nohy

negymama
25. jan 2024

no booze, hlavne ze si prezil!
my sme sa ako decka hrali v zime vonku na nejakom stavenisku, vtedy sa vsade stavalo a nebolo to ohradene. Sestra nam spadla pod lad do nejakej jamy naplnenej vodou. Hodinu ci dve sme ju vozili po meste na sankach, lebo sme sa bali dojst domov😲 Potom sme sa rychlo suchli do izby, segra sla do teplej vane. Prezila, ani chora nebola. Decka sa rychlo otrepu.
pre info , mali sme tak 10-11 rokov

kitycat
25. jan 2024

Co sa to deje s muzmi 😕

janoosatina
autor
25. jan 2024

@kitycat prečo

janoosatina
autor
25. jan 2024

@negymama toho sa bojím že som prechladol v tej vode

skolara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikdenikto
25. jan 2024

Panabeka, on sa bojí že prechladol 😅 fakt je najhoršia mužská choroba soplik a chripocka 🙈 ja som ale myslela, že toto zmýšľanie prichádza až vo vyššom veku.

Vzchop sa preboha a buď rád že si sa nedolamal

jaskolka
25. jan 2024

@janoosatina tak ty sa" zdruzgas "na stvorkolke pod ľad do vody, ktorá má 50 cm a trápi ta, ci neprechladnes? 🙈🙈🙈To ako fakt? Však to je žabam po kolená

jaskolka
25. jan 2024

@kacena4 však to bol len voda s hĺbkou 50 cm. Žiadna rieka ani nič také, proste veľká kaluz a mladý sa vykotil do nej..

jaskolka
25. jan 2024

@miskakyska podľa mňa myslí jednoducho veľkú kaluz dakde na lúke

danica2711
25. jan 2024

@janoosatina v 16 rkoch si si kúpil štvorkolku za svoje peniaze, jasné, a teraz daj ešte tú o Snehulienke...utri si soplík, zavolaj kamošov a mazaj ju vytiahnuť z potoka!

janoosatina
autor
26. jan 2024

@danica2711 ja to myslím vážne ja som si nanu zarobil sám

janoosatina
autor
26. jan 2024

@jaskolka keby tam nepadnem celým bokom tak by ma to netrápilo

negymama
26. jan 2024

@janoosatina myslim, ze este taky tyzden dva by si sa mal pozorovat, ci neprechladnes.