Pricviknutý nerv na krčnej chrbtici

kristina_00
30. apr 2019

Ahojte včera som mala nejaký zlý sen a mrvila som sa zo spánku a zobudila som sa na bolesť neskutočné pichanie ako je lopatka a šlo to až do krku a ľavej ruky , nedalo sa mi pohnúť s hlavou do predu , zadu a do ľavá veľká bolesť až som plakala bola som na pohotovosti kde mi pichli ketanol a novalgin , dali flector a dorsiflex .. dnes je to o niečo lepšie davam si aj flector náplaste ale bolesť je stále rovnaká akurát to už nemám tak stuhnuté a lepšie sa mi hýbe s hlavou .. máte niektorá skúsenosti s týmto? Koľko ste sa liečili a ako dlho to bolelo ? Na pohotovosti povedali že to musí prejsť samé a netreba chodiť svojmu lekárovi ale to sa mi nejako nezdá :-/

ferko10742
26. feb 2020

Prosím vás je tu niekto po operacije krčnej chrbtice stavca c6 c7 a má bolesti ruky a zapestia ? Ďakujem vopred

ferko10742
28. feb 2020

@nellyuana ahoj najhorsie co ma mrzi hrajem na akordeone viac ako 20 rokou no uz ako vidim nebudem moct :(

nellyuana
28. feb 2020

@ferko10742 neboj bude dobre 😊 hlavu hore. Možno nevydržis celú noc na ňom hrať, ale isto po rehabkach dáš isto aspon hodku hrania 🙏

ferko10742
28. feb 2020

@nellyuana dakujem 😀

nellyuana
28. feb 2020

@ferko10742 ja ťa plne chápem ohľadom otázok nasledovného fungovania po operácii...ja som ju 3 dni odmietala bo som vedela možné následky... po operácii som 2 týždne plakala čo so mnou bude...a nakoniec sa s tým "dá" žiť...nie ako predtým, zamrzí, že má človek dačo cudzie v tele, ale ďakujem všetkým tam hore, že fungujem ako fungujem 🙏 a isto budeš aj ty 🙂

ferko10742
28. feb 2020

@nellyuana som rad ze si v poriadku prajem ti vela zdravicka aj tvojej rodinke dufam ze budem ok a ja 🙏

nellyuana
28. feb 2020

@ferko10742 neboj budeš - tak bungee jumping už asi nedáme 😝 ale stále je to dobré 🙂 v deň keď operovali mňa, tak v noci urgentne museli jedného pána - ochrnul z ničoho nič na pol tela :( výmena 2 platničiek a poviem ti, že my chodiaci "len" s bolesťami rúk sme na tom "dobre" pán má sťaženú chôdzu a ruky tiež moc neslúžia...takže vždy si poviem...ešte som na tom dobre 🙏

ferko10742
28. feb 2020

@nellyuana inac ból som dnes u GP dał mi codamol od bolesti ruky a zapestia .Na druhy tyzden idem k lekarovi tak uvidim co povie na ten carpal tunel 🙂vecer ma budia bolestive ruky a zapestia hrozne

ferko10742
28. feb 2020

@nellyuana to mas praudu a toho pana je mi luto naozaj

nellyuana
28. feb 2020

@ferko10742 tak snád lieky zaberú a nebudeš mať bolesti 😉

apip42
1. júl 2021

@iveta7677 ahoj, prosim ta s odstupom casu si ako na tom s vytecenou platnickou? Mne zistili teraz vytecenu na 12mm ale mam bolesti, zacinam s sm systemom ale koli bolesti sa mi velmi neda cvicit😩 kojim cize mi nemozu nic extra na to dat.. upravila sa ti platnicka cvicenim? Dakujem

iveta7677
2. júl 2021

@apip42 ahoj, ja som to mala pred 2 rokmi, ale bolo to vtedy velmi zle. Cvicenie mi velmi pomohlo odporucam. Aj teraz ma pobolievaju krize niekedy viac niekedy menej ale je to lepsie.

apip42
2. júl 2021

@iveta7677 a ako ti to vtedy prosim ta riesili? Cvicila si vtedy aj cez bolest? Aj si bola na kontrolnej Mri? Dakujem

ferko10742
4. júl 2021

@apip42 Ahoj Ivetka ja som mal operaciju c6-7 a nadalej som na tramadol 😢Mysli pozytivne a prajem vsetko dobre hlavne zdravicko

ferko10742
5. jan 2022

@nellyuana Ahoj 🙂 A pekný nový rok prajem a hlavne zdravicko prajem tebe aj tvojej rodinke .Akurát si čítam staré správy . Tak ti chcem dať vedieť , ako som natom . Carpal tunel operaciju zapestia som mal . Aj 2 injekcije do miechi bohuzial bez dobrého výsledku . Mal som MRI scan a musím ísť na dialsiu operaciju decompresije troch stavcou.Stále myslím pozityvne ale je to ťažko . Pozdravujem a všetko dobre prajem .