Trieska v ruke

2. apr 2024

Caute. 3.den mam triesku v ruku. Nejde mi vybrat. Uz ma to sparanie to toho boli a som z toho nervozna. Vyberu mi to ak pojdem teraz na chirurgiu? Pichnu mi nejaky omrtvovak? Ci ma vysmeju? Popripade-nevyjde mi casom sama? Ma niekto skusenost? Dakujem

majlo1234
2. apr 2024

Zalezi, ako je vpicnnuta. Ak je hlboko, moze sa skor zapuzdrit casom.

autor
2. apr 2024

@majlo1234 a to co by znamenalo? Takto to vyzera

majlo1234
2. apr 2024

Ja uz mozno slepnem, ale triesku tam nevidim, mozno zla fotka. Mas to pekne cele otvorene. Stipat ta to moze, je tam mierny zapalyc ale to by malo prejst za par dni.
Zapuzdri akoze ti tam ostane.

jaskolka
2. apr 2024

Ja tam nevidím nijakú triesku. Áno, je to poranene, rpzdrazdene,zapálené, takže ta to samozrejme boli a keď sa v rane stále rypes, tak to ani nemôže sa hojit. Možno keby sa v tom stále nebabres, tak už to je zahojene.
Ísť s tým na chirurgiu, no asi by ta fakt vysmiali, aj keď nie do očí, ale s takýmto poranenim sa proste zbytočne ide tam. A pichnúť omrtvovak? 🙈🙈Nemáš to zahnisane, nepotrebuješ šitie a triesku tam fakt nevidno, aspoň z toho co je na fotke. Vydezinfikovat a nechat trochu na pokoji.

januska12323
2. apr 2024

Myslíš tú minibodku? Nechaj to tak nech sa koža zahojí a možno zistíš, že tam nič nie je.

autor
2. apr 2024

Uz je vonku.

sevrin
2. apr 2024

Hlavne si to vydezinfikuj a keby sa ti niekedy niečo podobné stalo, tak neváhaj ísť k lekárovi. Trieska nie je sranda, môže ti do rany zaniesť patogény a až potom začne "zábava".
Žiadny lekár ťa nemôže vysmiať, je to ich práca a Hippokratovu prísahu zložili všetci. Navyše v takomto silnom sociálnom štáte aký nám tu založil fico, by sa lekári mali pretekať kto z nich skôr ošetrí pacienta.

tim123
30. apr 2024

Ahoj, ako sa to podarilo ju vybrať pls ?