Úder do hlavičky

miaumiauxc
8. jún 2020

Ahojte dievčatá, včera večer okolo 20.30 hod strážil malú priateľ kým som bola v kúpeľni mal ju na posteli bola na 4och on stal nad ňou a nechápem ako padol mu z rúk telefón malej na hlavičku výška cca 60 cm ( nevie kde presne mobil padol nepamätá si) nemá ani modrinu ani hrču na hlavičke..plakala len veľmi krátko vlastne sa utíšila hneď ako ju zobral na ruky..v noci som ju často kontrolovala všetko ok nezvracala... Zreničky ma rovnaké a rovnako reagujú.. papá hýbe sa hrá sa normálne ako pred tým .. len dnes ako poobede vstala tak vyvrátila trochu mlieka (ona inak negrcká skoro vôbec) a teraz neviem či sa len prejedla alebo mám robiť paniku.. je to prvé dieťa..ďakujem

smejko25
8. jún 2020

@miaumiauxc nie nie klud nic jej nieje 🙂 si ju odsledovala uh dlho takze myslim ze pohoda 🙂
Keby mala napr otras mozgu tak by bola malatna ..ked grgckala moze byt ze sa len prejedla 🙂
No aj mne sa stalo ze mi mobil akoby “vyskocil” z ruk 😁

miaumiauxc
autor
8. jún 2020

@smejko25 Ďakujem som trochu kľudnejšia.. tiež mi môj materinský inštinkt hovorí, že je v poriadku možno pri druhom už to nebudem tak prežívať.. 😀 veď jasné kadečo sa môže stať.. bola som na neho ale pekne naštvaná 😂

smejko25
8. jún 2020

@miaumiauxc keby uz spadla z postele na hlavu vtedy by som to uz urcite hned riesila s doktorom alebo hoc aj po tom pade telefonu keby sa mi nieco nezdalo 🙂
Ale ako pises materinsky instinkt ti vela pomoze 🙂
No verim ti ja by som tiez mala nervy 😁😁

hettinka
8. jún 2020

@miaumiauxc takých "úrazov" ešte bude...
Bábo treba sledovať, ale myslím, že na 99% jej nič nebude. A na otecka sa nehnevaj, to sa môže stať aj tebe, aj každému...

kacena4
8. jún 2020

ahojko ak dobre pocitam ma cca 1/2 roka t.j. este nema zrastenu velku fontanelu takze je to ok, ak "spadla" vo veku do 1r. na hlavicku kosti su volnejsie a pruznejsie a preto tieto deticky nemavaju vazne urazy hlavy ked spadnu alebo dostanu ranu napr. o stol o zem... - len pripomenu rodicom ze maju na nich davat vacsiu pozor lebo uz sa hybu 🙂 myslim ze sa to stalo takmer kazdemu rodicovi s prvym dietatom. ked sa zacne ucit chodit bude hlava sama modrina - celu uvidis, vsimni si tona ihrisku kolko deti ma modrini na cele najma tych rocnych to z ucenia sa chodit, hlavne mu to nevycitaj moze sa to stat aj tebe drzkajte sa. ak by si nasla na hlave hrcu hoci aj po case treba zajst na pohotovost moze sa to vyvrbit aj dodatocne o par dni ak by bol podkozny hematom

miaumiauxc
autor
8. jún 2020

@kacena4 ahoj má čerstvých 7 mesiacov 🙂 ďakujem zase som o niečo múdrejšia a kľudnejšia .. 🙂 nevyčítam ale ten prvotný hnev som nevedela ovládnuť... Dúfam že bude ok a žiadna hrča sa neobjaví ..

miaumiauxc
autor
8. jún 2020

@hettinka dúfam .. 🙂 nehnevám už ma to prešlo..