Vdýchnutie vody pri kúpaní. Čo mám robiť?

3. novembra 2009 
Prosím o súrnu radu!
Ked som kupala dcérku, tak sa pri kúpani nadychla vodu aj nosom aj ustami naraz,az tak ze sa chvilku dusila. Bojim sa ,ci sa jej nedostala voda do pluc.Prosim vas o radu,co robit. Mam strach,co ak sa jej voda dostala do pluc? Momentalne je nakojena a spinka.
31. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy tak to cakam aj ja ake budu rady nam sa to stalo asi pred 2 tyzdnami manzel sa smalym hral a naraz padol tvarou do vaodicku a tiez sa dusil tak sme ho dali dole hlavkou a vykaslal a bolo dobre chvilku ckal dala som mu napit bol cerveny ako paradajka som sa zlakla ako nikdy a mnazelovy som to dala patricne najavo

inac odvtedy je ok ja to uý teraz nejak neriesim!
31. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
moja Domulka nebola cervena, sa mi zda ze aj vykaslala vodu ale mam strach. potom bola ok aj sa smiala pri masirovani. Len vrta mi to v hlave...,co ak
31. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ale to bude o.k neboj!
31. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodu vykasle neboj!!!
31. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavolaj svojej detskej lekárke a opýtaj sa,či malej netreba popočúvať pľúca
1. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze to bude v poriadku!
1. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam sa to stalo, tiez to mala vykaslala a bola v pohode a tiez nebola cervena - iba troska vykaslala a bolo, to sa im este stane si myslim dost krat - aj v bazene pri kupani
2. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem isto iste ale myslim si ze by tam nemal byt velky problem, sladka voda by sa mala dokonca aj s pluc vstrebavat do krvneho obehu, vacsi problem by to bol ak by sa topila v slanej vode lebo ta sa nevstrebava - teda aspon sa mi to tak zda. inaksie moja povichrica v tom veku chodila na plavaren a potapala sa a tiez sa stavalo ze si glgla vody a bolo to v poriadku nerobila by som paniku.
2. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasmu sa to uz v bazene dost krat stalo, pokaslal a bolo dobre...
2. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ideme prvy krat na plavanie, tak sa vam tam na to spytam . ale myslim si tiez, ze to nie je problem.
2. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež sa nám to už stalo, že sa trošku ako keby napil vodičky, zakašla, a hned bolo dobre, neriešila som to nejak
Však na plávaní sa deti potápajú od útleho veku
3. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusy nam sa to sice s drobcom nestalo ale mne ako dietati ano. A dost casto na plavarni. myslim, ze to nie je problem lebo ako dieta by som bola cela zaliata vodou v plucach
3. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok