Zranenie v obchode

kalia
19. okt 2013

Dievčatá, poraďte...Boli sme dnes na nákup v jednom nemenovanom obchodnom reťazci. Naša 4- ročná dcéra sa potkla o paletu, ktorá bola položená medzi regálmi, a potkla sa tak nešťastne, že s jednou nôžkou zavadila o tú paletu a s druhou stúpila na klinec, ktorý z nej trčal...trčali klince tri, trafila "len" jeden. Klinec jej prerazil topánku aj nožičku, tiekla jej krv a plakala neskutočne...Hneď sme išli nájsť nejakého zamestnanca, nech tú paletu odložia....Zľakli sa, behali okolo nás, dcére dali čokoládku - za 1,30 € , a tým bola vec vybavená. Po príchode domov som malej nožičku vydezinfikovala, prelepila, ale samozrejme, noha ju bolí, má ju červenú a zdá sa mi, že aj opuchnutú, nemôže ani chodiť...Čím som doma dlhšie, tým väčšiu zlosť mám...nemuselo sa nič stať, keby tam nebola tá paleta, chápem, že zamestnanci majú veľa práce, že nestíhajú, ale aj napriek tomu by mali trošku dbať na bezpečnosť...nechcem si ani pomyslieť na to, keby spadla tvárou na klince...Manžel hovorí, že nemám šancu nič podniknúť proti takému veľkému obchodnému reťazcu. No a teraz čo, mám to nechať tak? Poraďte, dalo by sa s tým niečo robiť? Ešte otázočka, proti tetanu by mala byť očkovaná, však?

kalia
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
billam
30. okt 2013

@kalia neznižim sa na tvoju úroveň používaním nadavok...je smutne, že sa riešia najprv peniaze, az potom zdravie...zdravie vlastnej dcéry!!!

kalia
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
billam
30. okt 2013

@kalia prečítaj si po sebe, co si pisala...v úvodnom príspevku, aj v tych dalších...nebola som jedina, ktorá reagovala na to, že sa zaujimas najprv o odškodné...a btw. radšej budem kravou ako takouto matkou ako si ty!!!

kalia
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
billam
30. okt 2013

@kalia isla si hned z obchodu k lekárovi...na pohotovosť?...nesla!!! Radšej ideš na kona a riesis tu trápne odškodné...chuda dieťa!!!