Pôrodnica Stará Ľubovňa - nadštandardné izby

aninkaninka
23. aug 2021

Ahojte, velmi rada by som sa opytala tie, ktoré ste rodili v SL aky máte na nu názor, maju nadštandardné izby? 10.12. MÁM termín a neviem sa rozhodnúť. Vopred ďakujem za každú odpoveď

irusa
23. aug 2021

áno majú...2x a veľká spokojnosť

aninkaninka
autor
23. aug 2021

@irusa a treba si ju nejako rezervovať?

irusa
23. aug 2021

@aninkaninka no to netuším...ja keď som bola, tak sa práve uvoľnila

evica17
23. aug 2021

@aninkaninka v nemocniciach sa nerezervuju nadstandartne izby. Prides do nemocnice a ked bude volna tak mozes ist ak nie, smola

anyka2110
23. aug 2021

@aninkaninka bola som tam dva krat a teraz pojdem opat, 1.9. mam termin 🤩 nadstandard som nikdy nemala, nemam rada samotu,ale pokial viem tak po porode sa ta na to spytaju ci mas zaujem, ak aj bude obsadena,hned ako sa uvolni by ta tam dali ;) personal je tam velmi mlady, zatial som vzdu bola velmi spokojna..rodila som 2017 a 2019

jaskolka
23. aug 2021

Ja som mala záujem, pri príjme sa ma to pýtali, že je ppradovnik. Ak by sa uvoľnila, tak skrátka sa dá ísť. Ak nie, rezervácia nie je možná. To bolo v 2019, mali 2 izby. Teraz viem, že je zrekonštruované oddelenie a malo by byť ich viac.Za mňa určite je to dobrá vec, aj na detskom keď som bola so synom hospitalizovana, mala som nadštandard a ozaj to bolo lepšie. Ale ja som celkovo typ, ktorý nemusí extra spoločnost cudzích ludi a mam rada istý komfort. .

elizabeth22
23. aug 2021

@aninkaninka Poviem ti, že ak je všetko ok tak si tam Max 3-4 dni a idete domov, ja som pri prvej mala , pri druhej nie a teraz tiež nie, aspoň som spoznala nové kamošky 😉 v piatok som mala SC,v sobotu poobede som sa dostala na normálnu izbu a v pondelok som išla domov 🙂

elizabeth22
23. aug 2021

@jaskolka zrekonštruovaná je pôrodná sála a novorodenecké, izby nie, stále fungujú len 2 nad štandardy.