1,5-ročný syn sa v noci často precikáva

17. máj 2023

Baby poraďte mi prosím nejaké fakt dobre plienky na noc, syn sa takmer každú noc precikava. Používame Pampers pants night 6tky, oni fungovali zo začiatku ale posledne noci sa furt ráno zobudí s flakom na riti. Na nočník ho plánujeme začať učiť toto leto, len nech sa oteplí, no a bojím sa ho v noci budiť a prebalovat, on sa prosím zobudí a čviriká... Viete o nejakých plienkach co fakt držia? Ďakujem

kkovacovak
17. máj 2023

Používam z dm a nikdy sa mi nestalo že by bola precikana. A to spáva v noci aj 12-14 hodin

tehotna40
17. máj 2023

Od narodenia používam pampers premium care a nikdy sa neprecikala. Mali sme uz aj obyč pampers aj tie pants ale tie premium care sa mi zdajú kvalitou aj saním oveľa lepšie.

lucijalucy
17. máj 2023

Na noc vždy z dmky babylove a o číslo väčšie než na deň.

trinneo
17. máj 2023

Ja na noc som pri prvej aj druhom dietati pampers premium care a ked precikala aktuálne cislo, tak som zvykla na noc davat o cislo vacsie...teraz napr. syn nosi 2ky a na noc davam 3ky.

trgypadl
17. máj 2023

Tiez babylove z dm, pampers mi casto precikal aj nocne

makakova
17. máj 2023

Lupilu ktoré nosi aj cez den, aktuálne 6stky.... Na noc nedávajte vodu ani čaj

nikiki29
17. máj 2023

A plienka je plná? Mňa napadlo či mu nie je voľná, že to niekade vytečie… ja som používala Pampers pants (ale nie night) a stalo sa to asi 2x za celé plienkové obdobie.

zuzinka888
17. máj 2023

@makakova tak to je taka rada ze..... ak mu nedam mlieko al caj reve- vresti tak ze zobudi celu rodinu- krora musi fungovat- skola, praca - co sa po prebdenych nociach neda. A to nehovorim o susedoch. Nerada by som aby na mna este aj poluciu zavolali ze " mucim" decko a nocny klud...autorka- asi len skusat, ze vraj colorky z dm su fanj- no ja to uz riesim podlozkou pre leziacich a cistym pyzamom, skoro kazdy den. Dufam, ze to co chvila prejde lebo dohovarat 15m dietatu, ze mliecko bude neskor az rano je misia nemozna, aby to pochopil. Aspon ten nas drobec.

makakova
17. máj 2023

@zuzinka888 sak ale nemusí vylogat pol fľaše ci?

zuzinka888
17. máj 2023

@makakova no ten nas sa budi 3x a davam mu " len 120ml- a potom ho tisim cumlom. A to paradoxne cez den nechce pit mlieko vobec. A fakt uz som rozmyslala aj nad makovym odvarom( srandujem). Takze fakt " zavidim" maminkam ktorym deticky prespia celu noc a k tomu este aj v suchu🙊.

makakova
17. máj 2023

@zuzinka888 to prejde,postupne ho treba učiť na menej tekutín večer a viac cez deň.

taga
17. máj 2023

Obaja chalani sa v tomto veku v noci intenzivne kojili a neprecurali sa do rana.. rano bola plienka totalne nabombovana ale neboli precikani.. cize - je to zlymi plienkami, nie pitim.. takisto som pouzivala dm alebo lupilu

autor
17. máj 2023

Cez deň má lupilu 5tky, tie mu už dávno pretekali cez noc, zato sme prešli na Pampers pants night.. Skúsim tie dmkove asi teda 🙂
Plienka je ráno mega plná, a nieje mu veľká, je mu akurát.. Áno snažím sa už podvečer žeby veľmi nepil, pred spaním ešte dá 210ml mlieka.. Ale v noci už nepije nič

zorkahorka
17. máj 2023

To ani je tak o plienke ako o tom, ze vela pred spanim pije. Treba obmedzit tekutiny

sandra151
17. máj 2023

V noci 1x prebalujem. Vyskúšala som všetky plienky ale pokiaľ v noci pije mlieko tak to inak nejde

hanaxxx
17. máj 2023

Skus aj huggies pants nocne. Moj maly takmer stale vypije vecer 300ml mlieka a rano raz je precikany, raz nie je. Ked aj je precikany, tak v plienke este je trochu suchejo miesta, cize podla mna to zavisi aj od toho, ako lezi a nakolko mu gumicky doliehaju na stehna. Inak len precikanie je este ta lepsia moznost, moj po prebudeni zacal rano este v postielke kakat a to uz ta plna nacikana plienka nezvlada, takze asi 3x do tyzdna periem aj spaci vak.

hanaxxx
17. máj 2023

Baby tie dmkove babylove, co spominate, to su nohavickove, ci obycajne?

danielahamar
17. máj 2023

Môj má huggiesky skoro od narodenia, je jedno ktoré, vydržali všetky, teraz má pants, ale veľa robí to, že ak veľa pije preteká.

stefka33
17. máj 2023

hugies nočné - pampers je oproti tomu nič

autor
17. máj 2023

@stefka33 naozaj?

stefka33
17. máj 2023

vyskúšaj. to ešte len vyberieš plienku a cítiš že je pomaly dvakrát taká ako pampers night

autor
17. máj 2023

@stefka33 super ďakujem, tieto vyskúšam určite 🙂

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modro_zelena
17. máj 2023

mne napadlo, ci to proste nie je aj tym, ze uz je vacsi a ocas mozno nejake to cikanie zadrzi a potom pusti naraz vodopad, proti ktoremu plienka nema sancu. male babtka si cvrkaju priebezne tak vtedy to nie je taky napor. a inak to vobec v noci nepije vela. moja pije 160ml od 19tej do rana 6tej 3krat. cize skoro 400 ml a neprecika sa, pouzivame tiez pampers pants.

vasjar
18. máj 2023

@kkovacovak tiež používame z dm, a precikava l sa!

denullllka
21. máj 2023

A prebaluješ ho v noci?
Môj syn ma 2.5r a plienku mu vymieňam ešte okolo polnoci, lebo tiež by sa precikal.