11 mesačný syn sa v noci stále prehadzuje a každú hodinu plače

denuska28
21. máj 2022

Ahojte. Môj 11 mesačný syn je v noci nonstop hore. Neustále cestuje po posteli. Trvá to už týždne a ja som zúfalá. Na nočné mlieko už sa nebudi dlho, od 3 mesiaca už ani nekojim. Skúšala som mu v noci ponúknuť aj fľašu, ale nechce. Kľudne sa budí aj každú pol hodinu. Skúšala som vyzliecť, či mu nie je teplo, teplejšie zakryť, dať jeho matrac na moju posteľ, skúšala som jeho vlastnú postieľku... Skúsila som už asi naozaj všetko. Dám na noc nurofen, či ho netrápia zuby, no nepomáha. Cez deň ho unavujem dosť, zaspí do 5-10 min, niekedy aj hneď. S denným spánkom je to tak isto. Prespal mi 2 hodiny v kuse po 2 razy, teraz ho musím furt ťapkať po zadočku, aby spal aspoň pol hodinu. Ja mám vysoký tlak a som na neho sama. Už nevládzem. Prosím vás, poraďte niečo. Čokoľvek, už som zúfalá.

ivangeline
21. máj 2022

Zuby? Mojmu idu 3 naraz a tiez cestuje omnoho viac..

denuska28
autor
21. máj 2022

@ivangeline po zuboch ani stopy. A nehovorte, že omnoho viac, keď neviete ako cestuje ten môj 😉 pretože ten môj cestuje prakticky nonstop

patusss
21. máj 2022

A na vecer ho uspavas tiez tapkanim? Ak ano, myslim, ze moze byt pricina prave to. On po tej pol hodine prechadza do noveho spankoveho cyklu a potrebuje, aby bolo vsetko tak, ako ked zaspaval...

amelie2017
21. máj 2022

@denuska28 myslim, ze mamicka myslela, ze jej syn cestuje omnoho viac odkedy mu idu 3 zuby a nie omnoho viac ako tvoje dieta.
K veci, ja mam 10 mesacneho a robi to iste. Kombinacia zubov a spankovej regresie. On sa teraz motoricky velmi vyvija a v noci to spracovava, do toho ho trapia zubky.

denuska28
autor
21. máj 2022

@patusss uspávam ho všelijako. Ako si vypýta

nairia
21. máj 2022

@denuska28 napada mi, ci sa mu teraz nerozvija nejaka zrucnost ci uz v jemnej alebo hrubej motorike, nove slova... vtedy zvykne byt problem so spankom. treba len vydrzat 🤷 vela sil 🍀

ivangeline
21. máj 2022

@denuska28 Omnoho viac ako pred tym. :DD Nie ste vztahovacna? Ked ma 11m a ziaden zub,tak si myslim,ze uz je mozno aj cas.. Nema v ustach opuch ci viac biele nebidiet pod dasienkom?

denuska28
autor
26. máj 2022

@ivangeline kto povedal, že nemá žiaden zub? Má ich 6 😉

jankaram
1. okt 2023

@denuska28 Zdravím, momentálne prežívam so svojim rovnaký problém. Prosím Vás zistili ste čo bolo príčinou? Po akej dobe to prešlo? Budem veľmi vďačná za Vašu odpoveď 🙏 Pretože už mám vážne dosť 🥴