17 mesačné dieťatko sa budí v noci každú hodinu

bobaska6
20. dec 2015

Ahojte, prosím vás niekto skúsenosť s takýmto dieťatkom, už som na prášky.... Od narodenia nie je náš syn nejaký extra spavec, ale teraz je to hotová katastrofa . Každú hodinu je v noci hore so strašným plačom a jeho zaspávanie je hotová katastrofa trvá to asi 30-40min pokým zaspí dovtedy sa prehadzuje vymení hádam 300 polôh a ťahá sa za vlásky, stále hýbe rukami nohami alebo trucuje a vobec nechce spať a zaspí o 23h . Cez den spí tak 2h a snažím sa ho unaviť ako sa len dá , no proste nič nepomáha. Doktorka mi nevedela nič extra poradiť, nemám ísť s ním k neurologičke? už som totál vyčerpaná ☹

sluchatka
3. jan 2016

@mily7 no nech uz to skonci :(

mily7
3. jan 2016

@sluchatka skús homeopatiká chamomila vulgaris možno pomôže.

sluchatka
4. jan 2016

@mily7 dakujem, to nam nepomaha. Asi len vydrzat

mily7
4. jan 2016

@sluchatka asi. Ak by niečo pis prosím. Sme na tom rovnako 😄mala 13m teraz v decembri odstavena od mlieka na noc. Zvládla super spala 21-7 pokojne. Teraz líca červené, na mne len, zapcha a noci plač, nervózna. Cez deň hryzie prsty, na prsniku len,sl iny tecu. Čakáme stoličky. Malému homeo zaberali jej som nedala ešte ale včera nurofen trochu a aj tak zle bolo. Tak len vydržať.

sluchatka
4. jan 2016

@mily7 no presne ako aj my. Dala som panadol a plac pokracoval. Dnes spal trocha lepsie, iba dva x bol hore. Tak som zvedava na dnesnu noc. Ja sa uz bojim ist aj spat, lebo viem ze sa zobudi . Tsk to sa mi neoplati spat 😀 ale ocne su vonku uz dost velky kus, tie ho tusim tak neboleli ako prve stolicky..

sluchatka
4. jan 2016

@mily7 a ako si ju odnaucila prosim ta od kojenia v noci? Ja chcem uz odnaucit, ked bude mat lepsie noci.

mily7
6. jan 2016

@sluchatka zmizol mi príspevok. No v kratkosti nechala som malé s tatkom a odišla zo spalne. Tri noci preč a potom spet do spalne. Nedala som nič žiadne iné pitie. Nechcela som meniť jednu závislosť za inú. Dohodnúť sa s mužom a ísť do toho pevné presvedčena. Ja som šťastná
. Konečne som idychnuta deti spia.