17 mesačný syn nechce jesť

bonda568
8. aug 2020

Máte aj vy také dieťa že nechce jesť poriadne mám 17 mesačného syna kojim ešte ale vôbec nechce veľa jesť zje napríklad 4 lyzicky a dosť niekedy zje 2 krát za deň iba a to malo ties ja som už zufala :(

acer11
8. aug 2020

@bonda568 neboj,keď bude v škole a prestaneš kojiť,tak začne jesť 😉

bonda568
autor
8. aug 2020

Nebudem kojit do 6 rokov ;)

pribinak
8. aug 2020

@bonda568 tak veľa závisí koľko a ako často dojčila. Ak sa napije veľa mlieka tak nemá potrebu jesť normálne jedlo
Čiže by som vynechalaeijcdnie cez deň, nechala by som si dojčenie ráno, poobede a večer, aby mal mlieko, ale cez deň by som ponúkala len normálne jedlo

siska53
8. aug 2020

@bonda568 aj nasa mala malo jedla, kym pila vela mlieka.. dojcila dom ju do skoro 2 r., No skoro do 3 uprednostňovala mlieko.. nie je sice stale velky jedlik, ma.rozne obdobia aj teraz, ked uz ma 8, ale.. obmedzenim mlieka od 3 r. sa to trošku zlepšilo..

bonda568
autor
8. aug 2020

On papa mlieko len ráno a večer papa normálne varené jedlo

bonda568
autor
8. aug 2020

@pribinak on papa len varené jedlo mleiko len ráno a večer a to ties malo možno je to tým že má anemiu

heidy222
8. aug 2020

Nejedava chrumky medzi jedlami?

bonda568
autor
8. aug 2020

@heidy222 nie nejedava každý deň ma polievku aj druhé a večeru ties varené jedlo práveže on nechce nič také

sonnenshein
8. aug 2020

Ja som poriadne nejedla do asi 8 rokov. Nasi ma tlacili hroznovym cukrom, ale nepomohlo... Potom som zacala jest normalne. Malo, ale normalne. A mozes byt pokojna, som uplne ok, mam tri deti, a ziadne zdravotne ani ine problemy ☺️

heidy222
8. aug 2020

@bonda568 deti medzi 1 rokom a 3 rokmi jedia malo lebo aj malo rastu. dokonca menej zjedia ako babatka do roka. Dolezite je, Ze si da, aj tych Par lyziciek, ze neodmieta cely zoznam jedal. Velke jedenie pride neskor

bonda568
autor
8. aug 2020

@heidy222 áno no šak aspoň čosi spapa a ma aj anemiu tak som rada za pár lyžíc a to mleiko že vipije doktorka mi hovorí že mám ešte kojit kvôli tomu