2 ročné dieťa zrazu nechce spať

jespera
31. dec 2011

Maminy, prosim o radu pretoze nerozumiem co sa deje a co sa stalo...mam dcerku 2rocnu, sama spi v izbe v postielke uz rok, sama zaspava na obed , sama zaspava vecer. Cez den bezne spala aj 3 hodiny. Zrazu zo dna na den....neskutocny cirkus vecer v postielke, zaspi cela unavena a znicena vecer o desiatej, v noci sa budi, rano vstane o pol osmej, davam ju na obed - opat cirkus,, a dnes ani nezaspala...len sa hraje...vidim ze oci uz cervene...ale co mam robit? zobrala som ju k sebe - nic, nechala som ju plakat - nic, dala som jej cestovnu postielku - aby si tam sama vosla a zaspala..nic.....co sa stalo?

zlatica9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zlatica9
12. jún 2020

@dextella14 @dextella14 dodrzuj rutinu.. neposuvaj cas na neskor.. co sa tyka zaspavania.. daj ju do postielky a lahni vedla nej a ked zaspi, odides.. a postupne mozes skusat ine varianty.. mozu ju bolet kolienka, co si uvedomuje v postielke, alebo si proste postavila hlavu.. ved jediny problem su nase nervy.. treba bez bitky a kriku si presadit svoje. Neni mozen abynas 2 rocne dieta cvicilo. S kakanim sa vobec netrap.. ide, nejde.. hlavne ze to vie.. zase presad si svoje. Odsleduj si ju, a ked ti proste kaka iba do plienky pri zobudeni, tak co uz.. nas robi presne to iste.

Je 2 tyzdne po...uz je to ok?

dextella14
12. jún 2020

@zlatica9 smejem sa na tvojich radach, leo dcera spi so mnoi v posteli 😂 ale ano, Bola to jednorazovka. Len dnes v noci sme mali zas nejake strasenie- o 2 chcela ,odist z postele, dala som na serblik cikala, ale potom nechcela ist spinkat.. pripisujem to rastu poslednych zubov.

veronika1311986
4. feb 2023

@dextella14 ahojky aj my máme presne takéto nervy keď ho idem dať do postele . Už neviem čo robit ,trvá to už asi týždeň buď zaspí od úplného unavenia ,čo toľko plače v spálni alebo mi zaspí v obývačke

sabinahupcejova
9. jan 2024

Dobre ráno chcem sa spitat že prečo mi nechce moje dieťa spať postieľke ja ju musim ždi uspat na posteli keď mi zaspí ju prenesiem do postielki keď sa zobudí ide do postele potom uš nechce ísť do postielki spať čo mám robiť abi celú noc spala postieľke nie na posteli