5 rocny chlapec v plienkach cez noc

kavickarka27
9. apr 2019

Ahojte,potrebujem poradit..? Alebo usmernit...ja ani sama neviem. Ide o syna,ma 5 rokov a na noc nosi stale plienky. Cez den sa krasne na slipy naucil ako 2,5rocny. Ziaden problem. Ale tie noci..Bezvysledne. Skusali sme niekolko krat. Hlavne ked mal "lepsie"dni a zobudil sa so suchou plienkou. Ale on sa vycika do postele a spi dalej. Neriesi to,nevie o tom?...Co ma ale najviac trapi je,ze on do nich aj kaka. A dost casto. Aj ked cez den sa vykaka do zachodu,budi sa snimi aj v plienkach. Uz sme museli aj jeho matrac vymenit co tak pachol od obsahu v plienkach. Fakt to neni sranda,ked si predstavim,ze buduci rok ide do skoly a on este kaka do plienok ☹ Poradte mi prosim co snim? Navstivit lekara? Alebo este nechat cas? DAKUJEM

katka182
10. apr 2019

@janage jasne to chapem. Kazdy to inak vnima. Nas bol silne motivovany spat u kamosa. Nacvicili sme na spolocnej prespavacej navsteve. Tiez zabralo aj relativne “tabu” o tom rozpravat akoby to bolo nieco divne. Upozornila na to len nasa mladsia ked sa ho nahotovku spytala ze preco este nosi plienku ako babatka 🤦‍♀️ Ale sarapatu vedia aj stari rodicia narobit, tak verim, ze to deti potom vnimaju inak 😕 ked pocuvaju tie otazky/vycitky na rodicov. Este jedna generacia sa vymeni a snad uz to bude ok 🥳

kavickarka27
autor
12. apr 2019

Velmi dkaujem za vsetky reakcie velmi ste mi pomohli 🙂

kajetka
24. okt 2023

@soldi děkuji za vaši reakci... Veľmi me to jako matku uklidnilo 🙏😘

katrinka8
25. okt 2023

@kavickarka27 - ahoj, veľmi by ma zaujímalo, ako sa nakoniec so synom situácia vyriešila, ak si nájdeš čas 🙂