6 mesačný syn sa často budí

vojtasova
4. aug 2020

Maminky ahojte,chcem radu a opýtať sa môj syn.. sa strašne často v noci budi 5-6krat áno je kojeny,a prikrmovany, cez deň krásne papa.
Bez plaču,vie sa sám zahrať,klasický deň..mamky a syna.
Trápi ma že sa tak často budí, nerobí mi problém ho nakojit.
Len už by som si rada pospala..vstávam unavená..a ešte musím fungovať cez deň.
Už som skúšala dať postieľku k posteli(aby ma cítil že som blízko) .. a aj tak sa budí .. vyrastie s toho ? Naučí sa pekne spinkať? Cez deň si pospi 3x..do dňa...zaspáva sám.
Keď je zle vonku len povozim a spi. V izbe zaspí sám nakojim,položím,a zaspinka.
Ďakujem.

smejko25
5. aug 2020

@vojtasova inak ja som tiez davala aj nemliecne aj mliecne kase a aj tak nespavala inak 😁😁 ja uz jej davam aj mlieko na vecer ale i tak sa budi 😁

lydiasabolova
5. aug 2020

@vojtasova áno táto 🙂

lydiasabolova
6. aug 2020

@smejko25 ale treba aspoň skúsiť 😀 môj sa aj teraz ešte budí, ale pred týždňom to bolo 100x horšie.. :-/ a ja som zabudla napísať, že dávam aj kašu-cca tú polhodinku hodinku pred ukladaním na spánok a potom aj mliečko.. mne sa.malý tak zobudí, že cca polhodinu až dve hodiny (dnes sa stalo) po zaspatí, vypije mlieko a spí ďalej.. ale staršiemu synovi som tú dávku mlieka dávala tesne pred spinkaním 🙂 a ten vstával potom až niekedy po polnoci, keď si dobre spomínam.. bála som sa síce, že také dve veľké mliečne dávky po sebe, či to nie je veľa, ale priberal normálne, aj tabuľkovo, aj na pohľad, že nebol bacuľko abo čo 🙂 a doteraz tak fungujeme 🙂
ale stále vo všetkom ohľadom detí platí, že individualita na prvom mieste.. ja zas nepoznám nočné vstávanie kvôli zubom.. tak pretosom sa radšej ozvala, keď je tam možnosť, že sa dieťa potrebuje len silnejšie zasíti5 🙂

vojtasova
autor
10. aug 2020

Maminky chcem sa opýtať robia aj ..vám toto detičky môj synček 6mes. Už začal lepšie spávať,v noci ako kedy.. samozrejme uložím o 8 , vypluje dudel a spinká okolo 21:40.. sa začne točiť zo strany na stranu pritom spinká , viem že hľadá dudel alebo čakám kým mu dám cicku ... Ale cicku mu nedávam
Otočím ho a zaspí máte to tak aj vy ? Mám rátať s tým že keď je v takom ľahko spánku budem mu musieť dávať dudel..stále..?🤔
Zase keď zaspí,potom ho zase vypluje.

oblecenie99
10. aug 2020

@vojtasova Ja dávam a to rýchlo,kým sa nezobudi :D oni majú počas noci často plytký spánok,niekedy sa mi zdá,že je hore,a pritom nie,len si tak poplace či zamrnci a spí ďalej..možno aj tvoj je len v takej rem fáze 🙂 Nás mal dlho také obdobie,že sa v strede noci budil,aj som to písala,ja vtedy skontrolujeme hodiny,a keď vidím,že dávno jedol,tak mu rýchlo urobím mlieko..on keď sa už zobudi a plače tak viem že je hladný..keby nechcel,nevypije nič.Naopak,keď sa len prehadzuje a vyslovene neplace,len tak mrnci,tak mu vrátim cumlík a nechám ho spinkať ďalej ;) obyčajne ten cumlík ho ukľudní,môj ho tiež potom vypluje.

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz