7 mesačné bábätko spáva s polootvorenými očami

deniska2222
28. júl 2019

Ahojte chcem sa spýtať či aj vaše deti spali s polo otvorenimy očami moja má 7 mesiacov a niekedy spi má polootvorene očká a guľa očami

oliqa
28. júl 2019

@deniska2222 mám 24 rokov a vraj takto spím od narodenia :D
Môj syn má 7 rokov a tiež takto spí, dokonca aj včera sme sa s manželom smiali lebo som sa s ním rozprávala a on spal :D

janulienockanr
28. júl 2019

@deniska2222 môj brasko spával aj s otvorenými očami 🤣😂🤣🤣tak podľa mňa je to normalne

kacena4
28. júl 2019

@deniska2222 ahojko otazka je co je to "niekedy" a nakolko je to "polootvorenymi" ci ma aj nejake ine poroblemy napr. neurologicke, ci motoricke... ktore by mohli suvisiet s ockami, alebo je to len sem tam a je to normalne. ak je to casto treba ist k dr. skontroluje ocka a ak treba predpise vam kvapky popr. masticku aby jej nevysychali ocka kedze v noci nezmurka s nimi a ma ich pootvorene ☹ (my sme tak dostali mali sme to patologicke kvoli inej diagnoze a po operacii sa to zlepsilo) drzim palceky

ruzasipova
28. júl 2019

Ja tak spim od narodenia. Aj sa porozpravam a druhy si nevsimne, ze vlastne spim. Aj moje deti toto podedili.

kika831
29. júl 2019

@deniska2222 su take deti, ak nema ziadne ine problemy, tak je vsetko v poriadku. Niekto to ma az do dospelosti, inym to prejde.