Prečo synček krúti očami, keď je unavený?

Zodpovedané
21. okt 2021

Dobrý deň,

keď je 6 mesačný synček unavený a už by aj zaspával, tak krúti očami. Vyzerá ako keby sa mu stratila farba v jeho očiach. Vidno iba biele cez polootvorené oči.

Robí to očami aj pri papaní, keď je unavený a nechýba k tomu veľa, aby zaspal. A aj keď papá hneď po zobudení sa. A aj vtedy, keď je unavený. Dám mu cumlík a gúľa očami a popritom ich zatvára.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri únave a zaspávaní je to úplne bežný prejav dieťatka. Nejde o žiadny problém.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas