8 mesačné bábätko sa zobudí na strašný plač

lenuska333
17. okt 2020

Ahoj chcem sa opýtat mam 8 mesacneho chlapčeka potrebujem poradiť čo robiť dám ho večer spať a vždy sa zobudí na strasny plač ale strasny ako ba ho niečo bolelo proste veľmi place ale pritom má ocka zatvorené trvá to 5 možno 10 min ale potom keď otvorí ocka tak sa utisi robí to od asi 3 mesiaca neviem presne ako by sa mu niečo zlé snívalo cez deň spi v pohode len večer sa to stáva ma niekto podobný problém

luciakovacova0603
17. okt 2020

@lenuska333 ahoj,moze to byt reflux..ze mu ide mliecko naspät z bruska,je to vlastne akoby palenie zahy

lyci
17. okt 2020

@lenuska333 mozno sa mu sniva. nieco zle. mozes pozriet aj nocny des. pytala som sa na to aj neurologicky a ze nema kukat na telku, lebo aj rozpravky pre deti su zle, lebo sa tam rychlo hybu obrazky

lenuska333
autor
17. okt 2020

@luciakovacova0603 no reflux sme mali môže byť neviem ale nerobí to každú noc ako kedy

lenuska333
autor
17. okt 2020

@lyci no a ten veľmi rad pozerá hlavne videa toho gumimacka

mirka969
17. okt 2020

@lenuska333 ak pozera vecer videa tak uz vies dovod. Dieta v takom veku minimalne 1-2 hodiny pred spanim nema pozerat na tv ami do mobilu. Pre teba je to nic ale pre nich je to strasne vela vnemov a tu mas potom nocny vysledok

lenuska333
autor
17. okt 2020

@mirka969 ďakujem za radu určite skúsim mu nič nepustat a uvidím ci to pomôže

fiafia
17. okt 2020

Nočné desy podľa mňa . Dcérka to máva s prestávkami dodnes a ma3,5 roka. Zo sna plače, kričí až ma mikne a srdce mi bije ako zvon ešte pol hodiny. Niekedy sa ani nedá zobudit. Určite žiadne videá a pod, dieťatko nerozumie tomu čo vidi

sterea
17. okt 2020

Môžu to byť nočné desy. Je potrebné ho zobudiť. Opláchnuť tváričku studenou vodou, niekedy treba aj viackrát po sebe aby sa prebudil. Nie je dobré aby dieťa v tomto veku pozeralo TV. Nemá z toho rozum a aj to môže byť jeden z dôvodov nočných desov.

lusindaht
17. okt 2020

my sme mali to iste, ale zacalo to uz okolo 5teho mesiaca...dodnes som presvedcena ze to bolo kvoli zubom. okolo 11mesiaca to prestalo a zacal opat pekne spavat celu noc. Teraz to mame zase (syn 19 mesiacov) - opat si myslim ze su to zuby - posledne zadne stolicky. Dufam ze to coskoro prejde zo dna na den tak ako predtym...