9 mesačné dieťa je v noci hore

miray
28. máj 2015

Ahoj mamicky, mam dve deticky 2,5 a 9mesacneho chlapca, a snim mam problem.Do teraz spal dobre, jasne ze sa zobudil ale dostal flaku a spinkal dalej, uz nam vyliezlo 7 zubkov aj to sa dalo.Ale teraz posledni mesiac proste nespi, vecer krasne zaspi ale problem je v tom ze sa zobudi okolo 2hej a je hore niekedy az do rana ako keby bol vyspati, a ked konecne rano zaspi tak sa mi mala zobudi.Skusala som ho uspat na rukach aj do svojej postele som ho zobrala ale nic nepomohlo, je napapani aj dokonca prebaleni.Ja som cez den uz tak unavena ze som rada ked doma nieco porobim, muz robi celi den tak som na vsetko sama.Cez den spinka 1-2 hodinky.Zazili ste to niektora? 😉

kristinkahugo
28. máj 2015

Ano😊môj syn to robil prisaham to trvala aj cez pól roka.boli sme na prášky.

miray
autor
28. máj 2015

Pekne, mam sa na co tesit 😉 Ked bola mala este malicka tak mala tiez taku fazu ale jej som nahala svetielko rosvietene a dala jej par hraciek,trosku sa pohrala ale tak do pol hodinky znova zaspinkala ale syn, ten sa tam jeduje, kope, blabce si bucha do postielky, je tak hlucny ze sa bojim aby malu nezobudil

kristinkahugo
28. máj 2015

Hej to su chlapi. U na s je to tiez tak. Ma uz síce 2,5 ale vrešti, kope, stipe, hryzie,bije, no nebezpečný"jedinec"😉

simca06022011
28. máj 2015

áno malá mi to chvíľu robila, ale len chvíľu, lebo ja by som s ňou hore nebola, čo som urobila je dosť neštandardné asi, ale ja som ju nenechala ráno spať...proste nespala od tej cca 1-2hej a ak nezaspala alebo zaspala neskor nadranom,tak sme aj tak všetci vstávali o tej pol 8mej... potom stale spala v standardnom case, vobec nie viac (aj ked bola unavena) a tak dookola az sa jej nevyplatilo nespať v noci. Mne ale spala este v 9mesiacoch na obed cca 3-4 hodiny.

janulina.k
28. máj 2015

Ano, nas to rboil az do 2 rokov. Vstal okolo 1 alebo 2 a bol hore od jednej do styroch hodin, kazdu noc. Bola som uz zrela na psychiatriu, neskutocne vycerpana, chora. Takze vas chapem a jedine, co sa da, je popriat, nech to rychlo prejde. Je to neskutocne narocne a to sme vyskusali asi vsetko. Vecer zaspaval velmi neskoro okolo 22, 23 hod a po 2, 3 hodkach hor. Cez den spsl max 2 hodky. Dodnes je velmi aktivny, neposedi, ale nastastie je spanok dobry, chodi spavat neskor, ale aspon prespi celu noc. Vela sil a hladajte si niekoho, kto vam moze pomoct, my sme, bohuzial, nemali nikoho a s cudzimi som to riesit nechcela.