Aké meno chlapcovi?

katkakostkova
23. máj 2012

Ake meno by ste dali k deťom s menami Alexandra a Boris? Čakáme chlapčeka a vôbec netusime ake dat 🙂

avanti
26. máj 2012

Pacilo by sa mi, keby ste pokracovali v linii mien ruskeho povodu (alebo bezne pouzivanych aj na uzemi byvaleho Sovietskeho zvazu) , ked uz mate 2 take - nieco ako Igor, Ivan, Nikolaj, Fedor, Sergej, (aj Viktor, Roman, Andrej, by mi napr. pasovalo k priezvisku), len neviem, ci sa vam take budu aspon trosku pacit 😉

malinke55
26. máj 2012

@fidka79 sranda, my budeme mat Alexandra, ja som chcela povodne Davida a keby mame dievca tak je to jasna Alexandra :D

bodka13
26. máj 2012

@omnia23 znie to spolu úplne normálne 🙂 teda aspoň mne

stardust
30. máj 2012

mne ten Maxim Kostka znie najlepsie zo vsetkych navrhov, ako meno pre osobnost.

katkakostkova
autor
20. jún 2012

Taak a som sa rozhodla, vyber je zuzeny na 2mena -Leonard alebo Maxim? Je to ťažké 🙂

simika_hajulka
29. okt 2012

Dievčatá prosím poradte ktoré meno či Damián alebo Samuel sa viac hodí k priezvisku Bachratý. Pôrod sa blíži a my si z týchto dvoch nevieme vybrať.Ďakujeeeeeeeem🙂

zuzi0911
29. okt 2012

@simika_hajulka damian 🙂

anickaaa6aaa
1. nov 2012

Samuel...Damian je take ako z telenovely...

psyxooo
1. nov 2012

samuel je v skolke v kazdej triede, niekde aj dvaja, tak by som skor Damian dala
lebo pamatam ze v skole to bolo otravne, ked sme boli viacere s rovnakym menom, vzdy pri zavolani sa kazda jedna otocila alebo ignorovala, tak radsej by som nedavala take masove meno
Ale k priezvisku sa hodia obidve.
@simika_hajulka

keesa..
2. nov 2012

Samuel 🙂

mariavasik
2. nov 2012

david,daniel

zazulka3
4. dec 2012

ahojte. a čo hovoríte na meno Timotej? - Timko, Timuško, Timino, Timo ???

savasava
30. mar 2013

baby, co poviete na chlapcenske meno Sava?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visage1974
1. apr 2013

Sebastian

fomarik
1. apr 2013

Libor alebo Branko

beatrice28
1. apr 2013

Daniel

smalova
19. sep 2013

My budeme mať druhého chlapčeka a ja by som chcela mať Liborka 🙂 manžel ten len pokrútil hlavou, ale mne sa to strašne páči 🙂 prvého synčeka máme Maroška 🙂

dajdarax
22. sep 2013

Michal 🙂 nemenila by som 🙂))

dilino
18. jan 2019

@katkakostkova tak Branislav ako priateľ Zdeny Studenkovej