Aké mlieko dávať od jedného roka?

majka137
5. jan 2021

Dobré ráno mamičky, dievčatá.Idem si k vám opäť po radu mám už síce dve staršie dcéry ale v tomto prípade sa radšej opýtam.Moja najmladšia dcéra bude mať rok doteraz nám dr predpisovala mlieko HiPP Ár ale ako vravím o chvíľu budeme mať rok a už sa nebude dať predpísať a tu sami na jazyk tisne otázka na ktorú ja neviem odpoveď aké mliečko malej kupovať ďalej .Dve staršie pili v tom čase už polotucne staršia od osem mesiacov myslím a stredná od Sedem mesiacov .Ale tu sa akosi bojím Aké mlieka ste dávali svojim deťom vy keď predtým pili Ar ktoré je podstatne hustejšie ?
Vopred ďakujem za každú radu, odpoveď 🙂

stela1996
5. jan 2021

Určite pokračovat v UM 🍼 a kedže dcerka pila špecialne mlieko o ďalšom vybere sa treba poradit s pediatrom🙂

simona92101
5. jan 2021

@majka137 urcite by som nedavala polotucne mlieko ak bola doteraz na AR.bud sa poradit s pediatrickou ake ine pokracovacie mlieko zvolit,alebo rovno pokracovat v tom co pila doteraz.

majka137
autor
5. jan 2021

@simona92101 stela1996 ďakujem nad tým som už premýšľala a určite sa s našou lekárkou poradím 😆

majka137
autor
12. jan 2021

Takže už som volala s našou lekárkou a ona mi povedala že aby som už teraz malej dokupila aj obyčajne mlieko HiPP a postupne malú oducala od ar mlieka a to takým spôsobom že ak budem robiť mlieko tak namiesto jednej odmerky ar mlieka dám jednu obyčajného mlieka napríklad moja malá pije 180 ml mlieka tam ide 6 odmerok mlieka čiže teraz jej dám 5 odmerok ar mlieka a jednu obyčajného mlieka a takto jej dávku zvyšovať až kým si nezvykne na obyčajné mlieko ale treba to stihnúť do 1 mesiaca.Pisem to sem preto aby ak raz nejaká mamička bude toto riešiť a bude hľadať odpoveď na MK tak ju tu aj nájde .Ahojte