Je potrebné dávať spolu s umelým mliekom aj probiotiká?

smajluska
30. mar 2020

Mamicky prosim Vas, mame 5 tyzdnov a papame umele mlieko Hipp 1, zacali sme davat Hipp 1 HA, ale malinky sa mi zacal na krku vyhadzovat. Neviem, ci to moze byt z toho mlieka? Chcela by som zacat davat ine mlieko napr. SUNAR alebo BEBU. Neviem, ci treba davat aj probiotika, kedze HIPP ich obsahuje. Ake mliecka ste davali Vy? Davali ste aj kvapky s probiotikami? Ci netreba? Moj je kazde 2 hodiny hladny... Dakujem za odpovede

pribinak
30. mar 2020

Prečo si s normálneho UM prešla na HA?

smajluska
autor
30. mar 2020

@pribinak Pretoze mi to kazala syncekova doktorka vyskusat, kedze ja som alergicka

pribinak
30. mar 2020

@smajluska tak ale očividne mu to neprospelo

smajluska
autor
30. mar 2020

@pribinak Ja si tiez myslim, nebudem mu uz davat to HA. Budem mu davat normalne mlieko Hipp, na ktore je zvyknuty.

saskia_98
30. mar 2020

@smajluska ja som tiez alergicka ale nasa dr rozhodla ze mame zostat na normalnom um ked malemu sedi (mal uz od porodnice nutrilon) ..

darina2711
16. máj 2020

@smajluska našla som tvoj príspevok ,síce píšem o mesiac pozadu ale nevadí...čo sa týka probiotík,Beba ,aj HiPP a tuším Sunar ,už neviem ktorý druh ich vraj obsahuje ,takže vraj nedávať.....to mi poradila lekárnička,vraj už sú vo vnútri mlieka a aj dobrého priveľa škodí.....